Wpis z mikrobloga

@DzikiSzpak: ktoś chyba za dużo naczytał się memów w internecie niż naprawdę czytał Schopenhauera ;) wszyscy "he he śmierć, he he nie żyje ale fajny Schopenhauer". Na uczucie się czytać o tym co wrzucacie w internet, był przedstawicielem nutru pesymizmu ale nie chodziło o śmierć... to nie tak wyglądało ale co ja będę tłumaczył wykopowym specjalistom od filozofii
@Darkus777: W trakcie przerwy w przewracaniu frytek wyjmij kij z dupy... specjalisto od filozofii. Trochę błędów Ci się wkradło w Twój komentarz. Pogadamy jak je poprawisz i skumasz, że ten obrazek nie jest mojego autorstwa. To jest internet, nawet nie chce mi się Tobie tłumaczyć dlaczego ja i setka innych osób uznała to za zabawne.
@Darkus777: Brak przecinka przed "ale", przed "co", "Na uczucie(?)", po "..." zdanie zaczyna się z dużej litery, ogólnie składnia leży i kwiczy ( jako przykład - przecinek przed "był" zamiast kropki i nowego zdania. Generalnie tak jak kolega wyżej napisał

@Cabajo: hehehe a co do merytoryki to nic nie macie do powiedzenia, tak się złożyło, że akurat nie miałem czasu na pisanie, napisałem post w pośpiechu wiec słownik w telefonie potrafi nabroić i nie zwróciłem na to uwagi ;)