Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak bardzo nasrane we łbie trzeba mieć, żeby cieszyć się z tego, że zwykli ludzie, którzy poszli na koncert, zginęli w zamachu terrorystycznym. Mam wrażenie, że niektórym rusofobia tak bardzo przeżarła umysł, że bardzo chętnie by kogoś zamordowali tylko dlatego, że jest z Rosji.

#ukraina #rosja
  • 62
  • Odpowiedz
@motilal ludzie się chyba cieszą z tego, że źle się dzieje w Rosji, co przybliża nas do wywalenia się na ryj tego pseudokraju. Droga daleka, ale cegiełka została dołożona. Poza tym, ci sami Rosjanie mordują niewinnych ludzi na Ukrainie każdego dnia. Jeśli nie osobiście, to na zasadzie współudziału poprzez bierność.
  • Odpowiedz
  • 3
@bluzgajacy: Większość Ukraińców też popierała "operację antyterrorystyczną" przeciw separatystom w Donbasie po 2014. Czy taki sam los jak mieszkańców Doniecka powinien spotkać mieszkańców Lwowa i Żytomierza? Nie sądzę.
  • Odpowiedz
@motilal: jesteś konfiarzem, konserwatystą, lubisz lekkie gwałcenie, religijne wartości i jego ekscelencje obrońce europy?

Dlaczego mnie nie dziwi że zwyrodnialcy bronią zwyrodnialców ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@thorgoth: Szokujące fakty: nie każdy lewicowy gej łyka propagandę jak pelikan i nie skacze z radości, gdy Rosjanie giną w zamachu terrorystycznym.
  • Odpowiedz
@motilal: szokujące fakty: nie każdemu jest przykro gdy wyborcy i fani putina giną na skutek działań putina

nie zaliczam kacapów do rodzaju ludzkiego. jeśli te stworzenia są absolutnie zafiksowane na tym żeby zamordować mnie i moją rodzine to ciężko żeby było mi przykro gdy w trakcie tej misji giną

jest mi mniej przykro z powodu ich śmierci niż z powodu rybika którego zabiłem rozdeptując go teraz w łazience. rybik nie planował
  • Odpowiedz
  • 1
@MackaCthulhu

@motilal ludzie się chyba cieszą z tego, że źle się dzieje w Rosji, co przybliża nas do wywalenia się na ryj tego pseudokraju. Droga daleka, ale cegiełka została dołożona. Poza tym, ci sami Rosjanie mordują niewinnych ludzi na Ukrainie każdego dnia. Jeśli nie osobiście, to na zasadzie współudziału poprzez bierność.


Nie ma się co cieszyć, że muzułmańskie dzikusy rosną w siłę.
  • Odpowiedz