Wpis z mikrobloga

Tuż przed Wigilią, @beroslaw, członek Radia Wolne Mirko, zrobił coś niesamowitego.

Nagrał audycję zatytułowaną ,,Opowieści Wigilijne,,. Audycję tak bardzo niesamowitą, tak bardzo nietypową, tak bardzo wzruszającą.

Jestem dumny z tego, że dwa moje wpisy znalazły się w jego zestawieniu. Jego ,,Opowieści Wigilijne,, są wzruszające, trochę smutne ale przede wszystkim pokazują ludzkie podejście do drugiego człowieka. Ja momentami płakałem. Siedziałem, paliłem papierosy, piłem whiskey i rozpływałem się we wspomnieniach. Wspomnieniach momentami bolesnych, takich, które siedzą w człowieku głęboko, i tylko raz na jakiś czas, podrażnione... wypływają.

Znajdźcie chwilę aby to odsłuchać. Naprawdę warto. Do tego wszystko jest uzupełnione muzyką, której dobór jest idealny.

"Wigilijne Opowieści"

Dziękuję, ci @beroslaw, dziękuję, że stworzyłeś tę audycję, że ci się chciało. To moim zdaniem jest najlepsze, co ten portal spotkało.

#postmanstories
  • 34
@Funky666: jestem w trakcie słuchania - audycja jest tak dobra, że wybacz ale nie będę przewijał żeby się upewnić ale jeżeli pamięć mnie nie myli to drugi kawałek to było coś Deine Lakaien.
Z reguły po każdej audycji podaje playlistę (tak jak prawie każdy prezenter z RWM FM). Przepraszam że tym razem jakoś mi to wyleciało z głowy - proszę.

Lunatic Soul - Cold
El Grey - We are bound
Deine Lakaien - Away
Pink Floyd - Wish You Were Here
Jose Gonzales - Deadweight on Velveteen
Frozen - Ulepimy dziś bałwana? (nie wiem kto i co ale wiadomo o co chodzi)
Nosound - Two