Wpis z mikrobloga

Czy z raną u kota - dość rozległą, ale niezbyt głęboką - trzeba lecieć do weta? Wczoraj zauważyłem u koteła lecącą krew, generalnie lizała tę ranę, a wcześniej nie byłem w stanie jej zobaczyć, bo była schowana pod futrem. Teraz dostrzegłem, że to nie mogła być bójka o kurczaka, tylko po prostu ktoś musiał jej #!$%@?ć jakimś kijem - domyślam się kto, ale to nieważne.

Generalnie nie pytałbym się, ale mam weta dość daleko, sam mieszkam raczej na zadupiu, a samochodu nie mam, transportu też się nie da na szybko skołować - czego zresztą koteł i tak nie lubi.

#pytanie #koty
  • 13
@Kroplik: usuń konto
@jenerau: Zadzwoń do weterynarza i popytaj co i jak. Jak kota kochasz tylko trochę to możesz poczekać, bo to się raczej samo powinno zagoić. A jak kot to jedyna miłość twojego życia to jedź raczej. Z tym że ja się nie znam na niczym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jenerau: jak masz problem aby dojechać do weta, to zadzwoń i ewentualnie wyślij mu zdjęcie i zapytaj o radę. A jak dla Ciebie to nie problem to lepiej się udać na wizytę.
@access_denajd: nie przejechał jej samochód, żeby dostała wewnętrznego ( ͡° ͜ʖ ͡°) co najwyżej lekko dostała, ale nie na tyle, by coś tam przebiło

@donn16: koteł moja jedyna miłość, wiadomo :D

@kulu: w Nowym Roku to raczej niczego nie ma, niby jest jakiś całodobowy, ale nikt nie odbiera ;_;

@daf38: patrząc po twoich wpisach dziwię się, że jeszcze nie masz banana, może ze mną
@jenerau: leć do weterynarza, rana na zewnątrz może być niewielka, ale obrażenia wewnętrzne mogą nawet doprowadzić do śmierci kotka :c a jeśli jest dość rozległa to weterynarz powinien odkazić, żeby nie było komplikacji.
@access_denajd: @donn16: @widaczew: @emi_emi: hejka misiaki, właśnie wróciłem od weta - prawdę mówiąc, moja ręka jest w gorszym stanie niż koteł :D ta mała paskuda dostała zaszczyk, rana została zdezynfekowana i przepisane są antybiotyki. Dzięki za pogonienie do weta - pewnie mimo wszystko sam bym poszedł, ale niekoniecznie dzisiaj, a mogłoby być gorzej.

Co do ręki - wstawiłbym zdjęcie, ale musiałbym je oznaczyć +18 :P