Wpis z mikrobloga

@emsonftw: Rozmawialem. Na poczatku mialem zamowiona poprzednia wersje to doradzil mi, zebym anulowal i zamowil ponownie, aby miec pewnosc ze wysla mi nowa wersje.
Czekam od piatku, w niedziele wieczorem zapytalem, okazalo sie ze czekaja na dostawe. Kobieta zaoferowala mi albo anulowanie i zwrot pieniedzy, albo zebym poczekal. Powiedzialem ze poczekam, czemu nie. I to chyba byl dobry wybor, bo tablet jest juz "in stock", ale za 90 dolcow (ja zaplacilem
@Coolek: to tak jak ja, też miałem poprzednią wersję ale dostałem wiadomość, że lepiej będzie gdy anuluję i poczekam bo ma być nowa. I tak też zrobiłem. Podobnie jak Ty wydałem 65$ na vi8 PLUS ale nic do nich nie pisałem. W takim razie spokojnie czekam na wysyłkę. Dzięki za informację ziomek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@emsonftw: Ignoruja wiadomosci. Obstawiam, ze kapneli sie ze popelnili blad i probuja nas przeczekac az sami anulujemy zamowienie lub anuluje je JD.
Napisalem maila z pretensjami do JD. Jezeli ponownie anuluja zamowienie i nie zaoferuja mi zadnego kuponu w zamian, to juz na tej stronie zadnego zamowienia nie zloze.