Wpis z mikrobloga

@EdekM: ochraniacze na buty ma? Włóż gazetę pod wkładkę w butach. Do tego skarpetka + worek foliowy + druga skarpetka. Jak to nie da rady, to można jeszcze coś dorzucić :-)
@spunky: no problem taki, że na moje buty shimanowskie w rozmiarze 52 xd nie ma ochraniaczy XD samo shimano chyba kiśnie w duszy, bo pisałem do nich maila to mi takie smieszne noski z neoprenu proponowali xd niech sie walą :D
@sfa: No wiesz... 9 Rozmiarów większe niż moje xD A takie noski to i w decathlonie kupisz za 30 zeta chyba. Czy są coś warte? Nie mam pojęcia.
@spunky: wieem, przyglądałem się tym noskom, średnio to wygląda.
Teraz tak sobie przypomniałem, że swego czasu pisałem ze sklepem z Wielkiej Brytanii z którego sprowadzałem buty, twierdzili, że z sealskinz i bbb z rozmiaru 47/48 "powinny" pasować, jak nie to mi spokojnie wymienią:D no ale jakoś średnio mi się uśmiechało płacić za przesyłkę do angoli ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jeździłem bez, za to w 2 parach
@sfa: oooo folia aluminiowa to też może być ciekawy patent :D Najlepszy to, chyba byłby koc termiczny. Ten taki cieniutki ratunkowy... To by musiało nieźle temperaturę trzymać.
@mgtroj: A ja również, od 2011 służy. Upadków nawet nie liczę, a raz po wywrotce to cały rower na liczniku się oparł i tak z pół metra przejechał i tylko podrapany jest. ;D