Wpis z mikrobloga

Jaką trzeba być amebą umysłową, żeby wierzyć w chemtrailsy? Że niby jest mega spisek i na wszystkich samolotach jest zamontowany sprzęt i nikt "niewmieszany" tego nie zauważył ani nie doniósł do mediów? XD XD Ludzie, to śa smugi kondensacyjne... Po spalaniu paliwa lotniczego powstają ośrodki kondensacji z cząstek węgla i innych gówien z paliwa (to jest paliwo podobne do diesla)

#ekooszolomstwo #zoltenapisy #chemtrails #facebook
Vein - Jaką trzeba być amebą umysłową, żeby wierzyć w chemtrailsy? Że niby jest mega ...

źródło: comment_BUCHxMQAFI5ma04CXU437uDTHLlMOTCU.jpg

Pobierz
  • 29
@SynuZMagazynu: a na pewno nigdy nie ma? a na pewno latają tam i z powrotem? :) Nawet na tym zdjęciu powyżej lecą prosto i wysoko, jak normalne rejsowe samoloty. Tylko co ja próbuję argumentami walczyć z religią, która bazuje na jakimś opowiadanku s-f o jakiś rurkach przypadkiem odkrytych w jakimś samolocie...
@Makila: oszołomy wymyśliły sobie, że te pasy na niebie po przelocie samolotu które są smugami pary wodnej ze spalania paliwa plus kondensacja z powietrza, są rozpylonymi chemikaliami/nanobotami celem trucia populacji/zmiany klimatu/costam costam.
@SynuZMagazynu: Jednak spróbuje: odpal flightradar, popatrz trochę w niebo. Mam nadzieję że łatwo odkryjesz że faktycznie nie wszystkie samoloty widać na stronie (powody łatwe do wytłumaczenia), oraz że nie wszystkie zostawiają smugi (powody też łatwe do wytłumaczenia). Jak się postarasz to odkryjesz, ze to nie są te same. Powodzenia :)
@Vein: z tego co pamiętam, już dobre kilka lat temu rząd Niemiec przyznał, że istnieje projekt geoinżynieryjny, który opisem odpowiada chemtrailsom. Bzdurą jednak jest myślenie o tym jako o projekcie globalnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kaarp: tam też nie zostaje, magicznie tego nikt nie przypina do "nieba". Samoloty latają na wysokości 10km, z prędkościami rzędu 900km/h i większymi, teraz pomyśl, jak ten samolot po niebie tak "wolno się porusza" mimo że leci z taką prędkością, to nawet jak te chmury, które za sobą pozostawia, poruszają się z prędkością 100km/h to ich ruch jest praktycznie niezauważalny...
@Vein: to nie moje zdjęcie ale takie "kółka" widziałem, u siebie na terenie a tam nie ma lotniska w pobliżu, ciekawe jaką masz odpowiedź na trójkąty, iksy, prawie pentagramy na niebie, też kołują? z nie zaznaczonych na flight radarze samolotów.