Wpis z mikrobloga

#e39 #bmw Okazyjnie dorwałem diody rgb na pilot do ringów, taki zbędny bajer ale przynajmniej ładnie świecą białym światłem. Problem natomiast jest taki że gdy odpalę silnik to zaczynają one migać, gdy jest on zgaszony wszystko jest w porządku. Wie ktoś jak temu zaradzić?
  • 20
@Cancer84: Moze mógłbyś chociaż trochę rozwinąć swoja wypowiedz? Sugerujesz ze jeśli podoba sie mi bialy kolor w ringach to jest wieś? Xenony maja zimny kolor, nowe auta posiadają biale ringi a do starych modeli pojawiają sie różnego pochodzenia takie wlasnie mody wiec chyba nie tylko mi się to podoba. Szczerze mówiąc oryginal tez byl niczego sobie a gdy okazalo sie ze jest z tymi ledami problem to przeszla mi przez myśl
@damian_co_dalej: No w porządku, rozumiem co masz na myśli. Ale dales troche 2 nie równomierne zdjęcia na których z czystym sumieniem mogę powiedzieć ze żółte ringi wyglądają znacznie lepiej. Ale tak naprawdę w rzeczywistości jest to dla mnie sprzeczna kwestia. Zolte ringi podobaja mi się bardziej ale potem zapalam swiatla mijania i nie wygląda już to tak dobrze.
dobra a teraz za 100 punktów pytanie: gdzie szukać odblysniki oryginalne z żarówkami (na allegro pod jakim hasłem bo na szybkości tylko jedno widze) i ile to mniej więcej będzie kosztowac? a i taki protip: nie czyści się odblysników od ringów spirytusem mocno trząc ( )