Wpis z mikrobloga

Uwaga, pora na #brr - bardzo randomowe #rozdajo (zielonkom dziękujemy) - #zadarmo. Wśród plusujących do jutra do 23.59 rozlosuję ten oto bardzo randomowy zestaw (to nie są śmieci, wszystko sprawne. Rozdaję, bo porządki, a szkoda dobre rzeczy wyrzucać ( ͡° ʖ̯ ͡°). Przesyłka na mój koszt Pocztą Polską.

1. Transmitter samochodowy FM - Bluetooth + ładowarka Blow
2. Pad Kozumi na PC - gry gestami i ruchem ręki, jak PS Move albo Wii
3. Czujka ruchu PIR będąca przejściówką na żarówkę z gwintem E27
4. Dziwny, czarny, piramidalny zegarek - tego mi najbardziej szkoda
5. Piersiówka retro - możemy ponegocjować na temat zawartości ( ͡° ͜ʖ ͡°).
6. Turbo okulary "zerówki" z podnoszonymi "muchami".
7. Uchwyt na smartfona (do 5 cali) na ramię
8. BRICK GAME 999 in 1 !!11!!!razraz!!!sin(90)!!111
9. Futerał piankowy, ozdobny na laptopa 15,6 cala
10. Dorzucę jeszcze futunextowe, antykradzieżowe etui na karty bankowe (nie ma na zdjęciu - więcej info w moich poprzednich rozdajo).

Do dzieła.

ps. Niedawno ruszyłem z #ama (któremu prawie udało się wskoczyć na główną) dotyczące mojego uczestnictwa w klubie Toastmasters (organizacja non profit) - trenuję tam umiejętność wystąpień publicznych, komunikacji i liderstwa. Wszystkich zaciekawionych zapraszam do zadawania pytań:
www.wykop.pl/link/2929487/ama-toastmasters/

Zachęcam też innych do przygotowywania swoich setów w ramach #brr - bardzo randomowego rozdajo
Szloch - Uwaga, pora na #brr - bardzo randomowe #rozdajo (zielonkom dziękujemy) - #za...

źródło: comment_agpSkplMoodSYEpmZe3aPmAEE3tLFkx6.jpg

Pobierz
  • 90
@Szloch: nie no, wiadomo, inaczej jak ktoś robi przelew czy bierze udział w aukcji, no ale jak ktoś wybiera tradycyjny sposób to jednak kłopotliwa sytuacja :P trzymam kciuki za wszystkich i kto jeszcze dzisiaj nie wrzucił Owsiakowi na narkotyki na woodstocku, to czas najwyższy! :D
@Szloch:

1. Transmitter samochodowy FM - Bluetooth + ładowarka Blow

Różowy może wreszcie zacząłby jeździć ze mną Fiestą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7. Uchwyt na smartfona (do 5 cali) na ramię

Zacząłbym biegać, i kto wie co jeszcze, może jopek? #pdk

5. Piersiówka retro

( ͡° ͜ʖ ͡°)

4. Dziwny, czarny, piramidalny zegarek

mój akurat się zepsuł ( ͡° ʖ̯ ͡
liderstwa


@Szloch: to trenuj porządnie cumplu, bo jak użyjesz takiego słowa w jakimkolwiek wystąpieniu publicznym, połowa słuchaczy wyjdzie z pomieszczenia.
@Szloch: słowo, którego szukasz to "liderowanie" - możesz napisać/powiedzieć, że trenujesz liderowanie, albo 'jak liderować', albo 'jak być liderem'. w życiu nie słyszałem słowa tj. 'liderstwo' - ciekawe gdzie powstał ten potworek.