Wpis z mikrobloga

Wreszcie znalazłem porządny budzik na #android ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozwiązywanie gównozadań matematycznych nie przyniosło efektów, bo zasypialem po ich rozwiązaniu. Teraz żeby budzik sie wyłączył muszę ruszyć dupe, udac sie do lodówki i zeskanować kod kreskowy mleka xD Można ustawić kod kreskowy dowolnego produktu :)

#budzik
  • 116
  • Odpowiedz
@2015: Jakie to jest mierne stary. Weź się w garść i wstań z łóżka. A budzik to sobie ustaw na hasło które zna tylko pani w przydomowym sklepiku albo jeszcze lepiej szef w pracy.

Skanowanie mleka, żeby wyłączyć budzik - jestem w szoku, że tak dużo ludzi nie uważa tego za kompletnie mierne.
  • Odpowiedz
@2015: Gorzej jak kładziesz się wcześniej od różowypasek, a ten w nocy wyrzuci mleko bo stwierdzi że nieświeże i jeszcze śmieci wyniesie... xD
  • Odpowiedz
@2015: Osobiście używam Morning Routine, ale zasada jest podobna. Można też ustawić sekwencję np. Po zeskanowaniu kodu w kuchni (i w moim przypadku postawieniu wody na herbate ;)) automatycznie rozpoczyna się odliczanie 4 minut do następnego skanowania w kuchni (zalanie herbaty). Od pół roku wstaje o 8.00 nawet gdy mam na popołudnie i aż się zdziwiłem jakie dni mogą być długie :) POLECAM żanetkaleta.
  • Odpowiedz
Ja używam Alarmy. Można ustawić jedną z kilku metod pobudki:

- zadania matematyczne (potwierdzam, po rozwiązaniu zadania można spać dalej)
- potrząsanie telefonem
- kod kreskowy / QR
- zdjęcie - chyba najwygodniejsze rozwiązanie, bo nie wymaga kodów kreskowych. Wystarczy zrobić np. fotkę obrazka który wisi w innym pomieszczeniu i co rano trzeba wstać i ponownie wykonać podobne zdjęcie aby wyłączyć alarm.
  • Odpowiedz
@2015: W moim przypadku zadania matematyczne dały radę (chociaż raz ustawiłem najtrudniejsze i musiałem wstawać po kalkulator ( ͡º ͜ʖ͡º)) - dopóki nie odkryłem, że można wyłączyć budzik przez zabicie procesu. Od tamtej pory przestało działać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz