Wpis z mikrobloga

@Prophet1111: Ciekawy wywiad. Sami się do Ciebie odezwali? :) Sam mam pomysł na grę i zamierzam ją zrealizować. Bardziej niż programowaniem głowię się marketingiem - zabiera sporo czasu i wymaganie niezłej wprawy.

Powodzenia :)
Nikomu nic nie ujmując, ale skad te zainteresowanie mediami? Gra jakich wiele, w rok myślę że większość tych co chce może dojść do tego poziomu. Nie czepiam się, nawet chwalę, tylko nie wiem skąd te zainteresowanie?
@psemcio: Mi się wydaje, że trzeba się umieć sprzedać :) Ludzie z mediów też zapewne czytają wykop itp. A, że redagują artykuły dla osób, które nie konieczne te portale czytają - temat jest interesujący.
@genmic: Sami się odezwali. Wydaje mi się, że po tym, jak na Spidersweb przeczytali artykuł, ale nie mogę być pewny.
A marketing to na pewno najtrudniejsza rzecz dla niezależnego twórcy. Jak ma się kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy na promocję to luz, ale jeżeli próbuje się darmowymi sposobami to jest bardzo ciężko.

@psemcio: Wydaje mi się, że wygląda to tak jak w tekście z w/w Onetu - 100 osób chce, 1 doprowadzi temat
@makary89: Na chwilę obecną staram się jak mogę promować tym co mam. Na pewno skorzystam też z płatnej promocji w pewnym momencie, zobaczymy. Do zagranicznych stron też napiszę, może też będą zainteresowani. Potem nastepna gra, której jeszcze nawet w głowie nie mam, a potem zobaczymy;)
@bazingaxl: Jego projekt to nie jest projekt programistyczny to jest projekt tylko i wylacznie MARKETINGOWY. Takich aplikacji jak OP sa tysiace. 7k pobran to wynik co najwyzej marny.
Jak mialby byc to projekt programistyczny to bylby dostepny caly kod, OP chcialby rad od doswiadczonych programistow, chcialby sie dalej uczyc, nie da sie uczyc tylko z ksiazek czy internetu.

To jest tylko i wylacznie jakas akcja marketingowa, nic wiecej.

a Ty przeliczysz