Wpis z mikrobloga

"Ben mimo wszystko mógł wyjawić Hanowi swój pomysł, a ich dialog można rozwinąć.
spoilery
– Ojcze, jestem rozdarty. Wiem co mam zrobić, ale nie potrafię, pomożesz mi? (muszę Cię zabić, bo tylko wtedy będę mógł spotkać Snoke’a w prawdziwej postaci, a nie w formie hologramu)– Zrobię dla Ciebie wszystko (nawet dam się zabić, byleś tylko wreszcie mógł przekonać Snoke’a o swojej transformacji i go zgładzić)

To mogłoby diametralnie zmienić wydźwięk sceny. To nie syn morduje ojca, tylko Han Solo poświęca życie. W książce Przebudzenie Mocy stary szmugler chciał zresztą przed odlotem na bazę Starkiller powiedzieć coś ważnego Lei – co ciekawe, nazwanej wprost jego żoną – która wolała usłyszeć to po jego powrocie.
"
Źródło teorii: http://www.kilkuzdaniach.pl/2016/01/17/przebudzenie-mocy-teorie-sekrety-rey-snoke-ren/

#starwars #gwiezdnewojny
  • 9
@MorDrakka: e tam. Ja bym wolał tę teorię

Kylo na jakimś etapie swojego treningu poznaje Snokea i zdaje sobie sprawę jak poteżny jest jego nowy kumpel. Wie, że ani on ani Luke nie jest w stanie pokonać naczelnego wodza. Kylo zna historie jak Vader zniszczył imperatora i jak inni sithowie obalali swoich mistrzów (zasada dwóch itd). Chłopak zdaje sobie sprawę, że jedyna opcja by go pokonać to zostać jego uczniem tak
@Koller: chociażby dlatego, że Kylo już trenował u Snoke'a, ale teraz leci tylko dokończyć trening. On wcale nie jest dobrym udającego złego. Przecież on boi się Jasnej Strony Mocy, on chce być w Ciemności
@MorDrakka: no i co to ma do tego ze trenował? może go trenował jako hologram/zjawa, a nawet jeśli rzeczywiscie go trenował w realu i ta teoria jest błędna to dalej nie wyklucza to tego ze Kylo ma takie zamiary zgładzić Snokea i chce byc blizej niego dlatego zabił hana
@Koller ja to autor omawianego wpisu z w kilkuzdaniach.pl ;-)
@mordrakka a może boi się jasnej strony, bo wtedy Snoke go odrzuci i nie będzie miał szansy go zgładzić :> to, że faktycznie świadomie przeszedł na Dark Side nie znaczy, że jego i Snoke'a interesy faktycznie idą w parze. Może być po prostu świetnym aktorem, który oszukał i bohaterów, i widzów.

Ale zdaję sobie sprawę, że to może być zbyt skomplikowane dla