Wpis z mikrobloga

Drogie Mirabelki i Mirki, czy wiecie, że to już rok? Rok od kiedy MiszczJoda wstaje każdego ranka lewą nogą, rok od kiedy może używać 5 par skarpet przez 9 dni (bo prawa noga się nie poci) i rok od kiedy ma 50% zniżki na pedicure! Dokładnie rok temu „chwaliłem” się strzałeczką na nodze, którą namalowali mi przed amputacją żeby nie pomylili nogi :D

W ciągu tego roku starałem się na bieżąco pisać tutaj co się u mnie dzieje więc nie będę się teraz powtarzał. Jedyną rzecz, którą mogę po raz kolejny powtórzyć to to jak bardzo jestem Wam wdzięczny. Nie tylko za wsparcie materialne, które wiadomo, akurat w tej sprawie było bardzo ważne, ale za to jak dobrze mnie tutaj przyjęliście i przez ten rok traktowaliście. Za wsparcie, rozmowy i wspólne śmieszkowanie! Dziękuję Wam Mirko! Kocham Was i pijcie ze mno kompot! ()

Myślę o zorganizowaniu jakiegoś małego #ama dla uczczenia tej rocznicy. Czy bylibyście zainteresowani? Zawierucha związana z sesją już mnie porwała (z tego powodu nie będę mógł niestety pojechać na poznańskie urodzinowe wykop party ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) ale dzisiaj o 18 moglibyśmy coś zorganizować :). Dajcie znać co o tym myślicie!

#jodachorujealesmieszkuje #jodawracadozdrowia #atencyjnykikut
  • 43
@MiszczJoda: Miszczu, jak w Twoim wykonaniu wygląda chodzenie z protezą? Mam sąsiadkę podobnie zepsutą (tyle że jej kosiarka ucięła jak się w dzieciństwie w zbożu zaplątała w trakcie żniw) i w sumie niby chodzi normalnie, ale widać jak tą sztuczną noga "zarzuca" może jakieś krótkie video poglądowe?
@Lipathor: W domu to nawet nie mam miejsca chyba żeby nagrać taki filmik, ale postaram się coś nagrać (nie dzisiaj).

A sąsiadka ma kolano czy nie? No i wiesz, moja proteza jest przeznaczona do wyższej aktywności, jest zrobiona ze świetnych materiałów i swoje kosztowała więc zachowuje się też inaczej od tych najtańszych protez, a nie wiem jakiej używa Twoja sąsiadka.