Wpis z mikrobloga

#chwalesie #pokazauto #elantra #hyundai #turcja #fotografia

Zima za oknem - wzięło mnie na wspominki i zajrzałem do foldera ze zdjęciami. Zdjęcie z czasów, gdy wyjazdy samochodem do Turcji (od Edirne, przez Stambuł, śródziemnomorskie kurorty, Diyarbakir, wschód Turcji, Van, okolice granicy z Iranem, czarnomorskie krajobrazy itp.) były miłe i bezpieczne.

Tu koreańska Elantra na polskich tablicach zaparkowana na tureckim wybrzeżu wpatruje się w grecką wyspę.
Pobierz grazwydas - #chwalesie #pokazauto #elantra #hyundai #turcja #fotografia

Zima za ok...
źródło: comment_TAPVw23zoVnZhERwk0e1cpfRA5y11Dky.jpg
  • 30
@desygnat: @grazwydas: bezsprzecznym faktem jest, że koreańskie marki bardzo mocno się rozwinęły przez ostatnie kilka-kilkanaście lat i z całą pewnością nie jest już wstydem jazda koreańcem (kto pamięta hyundaia pony?)
Mam jednak wrażenie, że właśnie koreańskie firmy idą trochę na skróty.. niby europejski styl i azjatycka niezawodność, ale jakoś to tak wszystko stanęło pośrodku. A czy samochód opa jest najładniejszy na rynku.. o gustach się nie rozmawia

Amerykanie to dziwni
@KRULL: za 10k to może być ciężko z dobrym egzemplarzem, nawet w wersji przed liftem. Moje odczucia są jak najbardziej pozytywne. Może podam minusy:

- brakuje 6 biegu na trasie (chyba ze masz silnik 2.7)
- no przydałoby się te 100 koni więcej :D
- wersja po 2 lifcie > wersja po 1 lifcie ........ > wersja przed liftem

Nie miałem z nim zadnych problemow, chyba ze jakies pierdoły ale maszynka