Wpis z mikrobloga

Jejku, robię sobie zakupy w realu, spokojnie śmigam z koszykiem piwa do kasy i słyszę w kolejce, jak wszyscy gadają o "zagubionych kluczach odpowiedzi, powtórkach matury i w ogóle".

heh, ale to społeczeństwo łatwowierne. Nauka czytania ze zrozumieniem też jakoś nie poszła. A aszdziennikowi gratulujemy udanej akcji :)

#naiwniacy
  • 24
@npsr: O 4 nad ranem jak poprzedniej nocy spałeś 2 godziny to jesteś w stanie uwierzyć w wiele rzeczy. Mam nadzieję, że nic nie zrobią z dzisiejszą maturą bo napisałem zajebiście.
@Migfirefox: muszę Cię zasmucić. Została wycofana, ponieważ okazało się, że papier na którym drukowane były arkusze nie spełniał norm UE. Doszło do kompromitującego niedopatrzenia ze strony UE. Zachodzi również podejrzenie o korupcję drwali ;)
@Migfirefox: to gratuluję :) Ja maturę zdawałem po pijaku albo na kacu (zależy od egzaminu) i po polsku nie mogłem nic sklecić :P Ale liczy się efekt a był niezły :)
@Migfirefox: zawsze byłem :P W liceum w 3 klasie to już było święto jak się w szkole pojawiałem (chyba, że przed szkołą :P) A i tak zdałem maturkę 100 razy lepiej od kujonów klasowych :P Jedna na ustnej płakała, żeby mieć te 30% :P
@Migfirefox: hehe, nie chodzić do szkoły a się nie uczyć to dwie różne sprawy. Jak ziom faktycznie tylko balował albo co gorsza: grał w tibię to życzę mu miłej powtórki za rok :P

Chociaż na upartego, matura jest tak banalna, że wystarczy mieć szczątkową wiedzę, trochę pomyśleć i niema bata, żeby (słabo, bo słabo) zaliczyć :)
@npsr: Gość jest typowym cwaniakiem. 90% sprawdzianów na ściągach. Przed końcem roku nakrzyczał na matematyczkę ( "Pani jest niekompetentna!") bo dała na sprawdzianie to samo zadanie co na lekcji ale zmieniła jeden ze znaków a on tego nie zauważył przepisał z zeszytu z błędem i poleciał z mordą jak dostał za to 0 punktów.
@Migfirefox: no nie powiem, żebym sam nie cwaniaczył za dobrych czasów. Na szczęście nauczyciele mnie lubili, bo mimo aroganckiego stylu życia zawsze byłem miły (dla większości). Ale jednak największą satysfakcję miałem jak znienawidzona matematyczka brała mnie do tablicy, pewna siebie, że skoro jestem pierwszy raz od miesiąca to jestem tępy jak but i nic nie zrobię. Odwraca się i gada do klasy a wszyscy się śmieją, bo czekam z rękami w
stare dobre czasy, chciałbym wrócić. Na prawdę chciałbym :)


@npsr: Ja bym chciał jeszcze rok. Te same przedmioty co w 5 klasie ale rozwinięte (tylko niemiecki #!$%@?ć, albo zmienić nauczycielkę) i byłoby fajnie. Od września nauczyłem się więcej niż przez ostatnie 7 lat nauki.
@Migfirefox: niemieckiego nie trawię, ale tu miałem jeszcze większego farta: nauczycielka w ostatnich dwóch latach była na prawdę spoko. Nie chodziłem i kazała mi tylko przynosić wypisane kartkówki, żeby miała podkładkę. Umówiliśmy się na dwa na koniec i nie wchodziliśmy sobie w drogę.

Odwdzięczałem się pomocą przy akademiach i innych takich :)

Na jakie studia się wybierasz?
@npsr: Chciałbym iść na Mechanikę i Budowę Maszyn. Do tego zastanawiam się czy jest sens wyjeżdżać z miasta na politechnikę jak mam w mieście uniwerek z którego Pratt & Whitney czerpie inżynierów pełnymi garściami.

A baba od niemieckiego uparła się, że pomimo tego że nie zdajemy matury z niemieckiego to i tak nas do nie przygotuje.
@npsr: Pamiętaj, że rozmawiasz z kimś kogo można posądzić o abstynencję :]

Będę w Łodzi w tym roku bo będę jechał na wykopowy zlot motocyklistów. Co prawda na rowerze (moto najwcześniej za 4 lata…),a le będę przez Łódź przelatywał.