Wpis z mikrobloga

Kabel Magsafe 2 do zasilacza Macbooka. Mój Macbook to Retina 15' 2013.

Padł kabel w oryginalnym zasilaczu (klasyka gatunku), naprawiam to już chyba 5 raz (poprzednio wykorzystywałem stary kabel, troszkę go skracająć, ale już jest tak brudny że z własnej woli wymieniłem go na nowy.

Wszystko super, działa jak oryginalny, bardzo solidnie zrobiony. Lepiej wymienić na taki, niż kupować tani zamiennik ładowarki. Czarną izolację można zastąpić klejem i nie widać śladów zmian, ale ja wolę sobie nie utrudniać dostępu w razie kolejnych napraw ;-)

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipp-New-100-5-PIN-MagSafe-2-AC-Adapter-DC-power-Cable-Repair-Cord-Cable/32462453773.html

Kupiony 01.01.2016 za $4.89, dotarł 18.01.2016.

#itemyzchin #aliexpress
MaclawPL - Kabel Magsafe 2 do zasilacza Macbooka. Mój Macbook to Retina 15' 2013.

...

źródło: comment_w5KZWqz34aVUAh6IAt8cwoIx232WRjOP.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@MaclawPL: Nie wiem jak Ty to zrobiłeś, ale u mnie w ładowarce z 2013 nic się nie dzieje :D fakt, nie jest już taka śnieżnobiała jak była, ale ciągle bezproblemowo działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W razie czego będę pamiętał, że można z Ali kupić ten kabel. Zdarza mu się czasami nie załapać? Bo widziałem u znajomego w podróbce za jakieś 150 zł, pomimo tego iż MagSafe
  • Odpowiedz
@szkodnikPL: Noszę komputer codziennie ze sobą, taka natura pracy, miałem już 5 razy wymieniany ekran (porysowany od klawiszy, złe podświetlenie, ostatnio miałem biały pasek przez środek ekranu - padły tam ledy), właśnie wczoraj odebrałem z gwarancji. Komputer nie ma ze mną łatwo, jest bardzo eksploatowany, a kabel ukręcił się przy ładowarce - najczęstsza przyczyna.

Kabel nie ma żadnych problemów, bardzo mocny magnes, przylega dokładnie jak w oryginalnym Applowskim nowym (mój po
  • Odpowiedz
@MaclawPL: jak kiedyś odbiłem klawisze na matrycy w White to od tamtej pory zwracam uwagę na to jak układam rzeczy w plecaku - jak na razie wszystko jest w porządku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mówiłem mu to już nie raz, ale to nie mój komputer ani moje pieniądze, więc niech robi co chce :) zamiast tej podróby wolałbym już kupić używaną ładowarkę, ale oryginalną. Kiedyś na MyApple
  • Odpowiedz
@MaclawPL: tylko wtedy dochodzi też problem z przetwornicą, co jednocześnie by znacznie podniosło koszt produkcji, a z drugiej strony sprawiłoby, że taka ładowarka byłaby strasznie nieporęczna
  • Odpowiedz
@MaclawPL: albo jest odważny albo ma dużo szczęścia. Kiedyś podłączyłem jakąś chińską ładowarkę i źle to się skończyło

Czego tu się spodziewać za 26$ skoro za tyle nie kupisz nawet używanej, oryginalnej ładowarki
  • Odpowiedz
@MaclawPL: No i stało się, też będę musiał przeprowadzić taką operację u siebie i przypomniałem sobie o Twoim poście. Szkoda, że na AliExpress nie da się już kupić tego kabla albo ja nie umiem szukać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz