Wpis z mikrobloga

ebrowarium.pl


@kontra: Będę zamawiał tak: Crazy Mike (piłem na poznańskich targach - fajne i konkretne), Sweet Cow (dla mojego różowego), Ale Cocones i może jakiś Porter Bałtycki. Rozmyślam też nad zakupem jakiegos Miekkellera. Może coś polecisz tak do 30 zł ? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Liczyłem, że gdzieś znajdę Imperium Prunum, bo widzę że jest niezły hype na to piwo, ale niestety! Może wyruszę w Poznaniu do
@Neesh: zazwyczaj pije piwa sesyjne, najlepiej wytrawne - west coast IPA. Do tej pory ten styl najbardziej przypadł mi do gustu. W tym temacie już jednak sporo przeszło przez moje ręce, dlatego teraz chciałbym sięgnąć po jakiś dobry Porter Bałtycki może właśnie jakiś RIS. Dzięki za propozycję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kontra: sklep próbuje jeszcze ściągnąć jakąś partie, także jeśli masz ochotę mogę zakupić i dla Ciebie w ramach wykopowej akcji wymiany piw rzemieślniczych. Może kiedyś Tobie w ręce wpadnie coś wyjątkowego to będziesz mógł się zrewanżować!
@kontra: napisali mi, że ściągają coś z Olsztyna i będzie info na ich wallu jak dojedzie. Ile i kiedy niestety nie podali, ale będę czuwał oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) może się uda!