Wpis z mikrobloga

Znow wolam:

@reddin @martinez98 @qlf00n @sillemo @UndaMarina @Trva @tor_Arka @Moron @szancik

Bedzie troche fotek, zaczne od regat.
Regaty Færderseilasen 2013 chyba, ponad 700 jachtow, rozne klasy. Najwieksze regaty nocne w Norwegii.
Trasa Oslo - Færderfyr - Horten.
Wystartowalismy o 15, o godzinie 19 strzelil nam kretlik od talii grota przelatujac mi przed sama twarza. Generalnie myslalem, ze juz po mnie. Troche to dziwne, bo widzisz ze leci ale nie masz czasu sie uchylic, paraliz...
No w kazdym razie po cudownym starcie i wyjsciu na 3 pozycji przy mocnym dociskaniu jachtu, nie wytrzymal najslabszy element, znaczy jeden z najslabszych. najslabszym elementem okazal sie bowiem jeden z czlonkow naszej wspanialej trzyosobowej zalogi.
Ale o tym moze dalej.
#zagle #zeglarstwo #norwegia #regaty #jachty #fotohistoria
PMVNorway - Znow wolam:

@reddin @martinez98 @qlf00n @sillemo @UndaMarina @Trva @to...

źródło: comment_lHekr0dLpiYZHB7fx1n0YQpUSp6oxvHd.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
Jakies 2h po wyplynieciu nasz nowy czlonek zalogi stwierdzil ze jest zmeczony! No bo pracowal w nocy i ble ble ble, musi sie polozyc.
Zszedl na dol a my dzielnie sobie plynelismy, wiatr sprzyjal i robilismy 8-9kts, wiec pieknie.
Po jakims czasie Ole, szef wyprawy mowi...idz na dol i przynies nam po piwie, w koncu sie nalezy :)
Zatem popedzilem na dol przez zejsciowke, Tommy spal na koi, ale zdziwieniem bylo ze
PMV_Norway - Jakies 2h po wyplynieciu nasz nowy czlonek zalogi stwierdzil ze jest zme...

źródło: comment_TtstuD2aVZUA3iwl0a5UUWPQ1yj9jNs0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Dotarlismy do Oslo, jachtow ogrom, pierwszy raz w zyciu widzialem tyle jachtow w jednym miejscu.
Doskonala zabawa na kei, cala nocka przed nami, spiewy, sztuczne ognie bylo naprawde fajnie.
Jak mowilem wczesniej, generalnie regat nie ukonczylismy, szkoda troche, bo trzeba bylo walczyc z czasem powrotu do domu. W czasie trwania regat dostalem telefon, ze mam sie stawic do nowej pracy w poniedzialek.
PMV_Norway - Dotarlismy do Oslo, jachtow ogrom, pierwszy raz w zyciu widzialem tyle j...

źródło: comment_9mrCls3TaEShy3liGPW4dWrboG5SsUWj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Wracajac odstawilismy pijaka do Lillesand....
A wlasnie najwiekszy numer wywinal nam w Drobak, to taki bardzo waski przesmyk, przyez ktory trzeba nieustannie sie halsowac, powiedzial, ze jest zmeczony i poszedl spac...akurat wtedy gdy byl najbardziej potrzebny. Myslalem, ze go wywale za burte, zreszta zatargow bylo jeszcze pare, nie chcial sie zlozyc na paliwo, gdy robilem sniadanie to chcial mnie przesunac w kambuzie, bo on je tylko bialy chlebek i jogurt...wiec nie bedzie
PMV_Norway - Wracajac odstawilismy pijaka do Lillesand....
A wlasnie najwiekszy nume...

źródło: comment_RZ3KrrG661TaDxNfBpYvvkezAe7RKyR1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz