Wpis z mikrobloga

@biliard: Mam kolegę geja, który wyprowadził się do Holandii za czasów IV RP. Kilka razy mówił, że nie boi się chodzić z partnerem po mieście, ze strony Holendrów nic im nie grozi, ze strony innych nacji zwykle też nie, problem zaczyna się jak spotkają potomków husarii ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Usurper: Podobne odczucia mam z pobytu w UK. Pół biedy, gdy idzie dwóch. Wówczas ich zachowanie jest jeszcze znośne. Gdy jest ich pięciu, słuchać już tylko "#!$%@?, #!$%@?, #!$%@?". Gdy liczba idiotów rośnie i jest ich ponad siedmiu, zachowują się jak bydło. Drą się, zaczepiają, komentują przechodzących obok ludzi (głównie dziewczyny). Żałosny widok
  • Odpowiedz
@biliard: przytoczony przyklad o ile prawdziwy, jest godny potępienia. Zastanawia mnie czemu neuropa wyszukuje takich aktów ze strony rodaków, natomiast zupełnie nie zauważa podobnych ze strony islamistow. Jakies pomysly?
  • Odpowiedz
@stronzo: Po pierwsze muzułmańskie wybryki są już nagłośnione. Znasz sprawę, jeśli czasem zaglądasz na wykop. Jesli nie zaglądasz, to przejrzyj wykopalisko... Po drugie jednak, co ważniejsze, wspomniana informacja dotyczy Polaków. Jest chyba oczywiste, że interesuję się tym, co jest mi bliższe, i co w tym przypadku - niestety - ma konsekwencje oraz rzutuje na percepcję Polski poza naszymi granicami. Analogiczna wiadomość, ale odnośnie innych nacji, przeszłaby bez echa. A przynajmniej ja
  • Odpowiedz