Wpis z mikrobloga

Hej Miraski, mamy to!
Lista 160 wartościowych kanałów na youtube bez raka już teraz dostępna na twojej przeglądarce za darmo!
Zdecydowaliśmy się na założenie witryny internetowej, zamiast robić jeden post na mirko z kilku powodów. Po pierwsze - dzięki prostej nazwie każdy jest w stanie zapamiętać witrynę i odpalać ją w dowolnym momencie. Po drugie - mamy dzięki temu możliwość dodawania i usuwania kanałów na bieżąco, ponieważ wartościowy kontent pojawia się każdego dnia. Tutaj liczę także na was - jeżeli tylko znajdziecie jakiś nowy kanał, albo stwierdzicie, że mimo moich długich godzin spędzonych na przeglądaniu waszych 370 komentarzy z prawie 500 propozycjami, wciąż czegoś brakuje na liście - napiszcie o tym w komentarzu do tego postu, lub (i to polecam bardziej) w dedykowanym dla listy tagu.
Jeszcze pare słów. Bardzo dziękuje mirkowi @Dar_Q, który nie tylko wpadł na pomysł przeniesienia listy na osobną domenę, ale także sam ją ogarnął mimo nagłej choroby. Szacunek mirku! Poza tym dziękuje za drobne pomoce przy liście użytkownikom @PlakiKubek i @Arturex. Bez Was moja wielogodzinna praca trzykrotnego przepisywania, sortowania, kategoryzowania i sprawdzania kanałów trwała by wiele dni. Dziękuje także Wam mireczki za obserwowanie mojego profilu, 350 osób obserwujących tag i prawie 1700 plusów pod postem informacyjnym. To bardzo wiele dla mnie znaczy, nie liczyłem na aż taki sukces. Listę podzieliliśmy na kilka kategorii, co ciekawe dodaliśmy nawet kategorię "mirki", na której znajdują się kanały prowadzone przez użytkowników mirkobloga. Jeżeli o tobie zapomnieliśmy, krzycz w komentarzach! Ok. Bez dalszych wstępów niżej wklejam link do domeny z listą. Poproszę o parę plusów, bo nie chcę wszystkich plusujących wołać tutaj (zajęłoby mi to trzy lata). Jest to pierwsza niesamowita Wykopowa Lista Wartościowych Youtuberów, warto, by wykop o niej usłyszał. Dzięki raz jeszcze za motywacje. Do zobaczenia!
http://wypokowyyt.top
#listapolskichyoutuberow #youtube #film #popkultura #edukacja #sport #motoryzacja #lifestyle #heheszki #proszeoplusy
  • 174