Wpis z mikrobloga

@Kejran: możliwość na pewno będzie, ale nie jest to opłacalne moim zdaniem. Dużo lepiej poruszać się pociągami :).Jeśli chodzi o Twój wiek to jedyny problem może być z ubezpieczeniem samochodu. Jeśli nie masz od 3 lat prawa jazdy to mogą coś smęcić na temat ubezpieczenia
@Kejran: niektóre wypożyczalnie nie wypożyczają, inne bardzo chętnie, ale za dopłatą. W praktyce wygląda to tak, że dajesz pani kartę (kredytową, NIE debetową, innymi słowy koniecznie wypukłą), podpisujesz świstek, odbierasz auto i jedziesz
@Kejran: jezeli bedziesz duzo zwiedzac w roznych czesciach kraju to auto zawsze wyjdzie taniej niz transport publiczny, zwlaszcza jesli jedziesz z kims, jezeli wypad jest stacjonarny to pomysl nad pociagiem. Ceny pociagow mozesz sprawdzic tu a aut szukaj np tu albo wynajmij prywatnie

limity wynajmu w wiekszych rentalach sa bardziej na krotki czas posiadania prawka a nie wiek

kredytowka i depozyt to oczywista oczywistosc i nie rozumiem jak ktos moze robic
@Kejran: Ceny pociągów są względnie drogie, ale są grupy na facebooku, że zbierają się ludzie po 10 (lub 6? nie pamiętam) osób i kupują grupowe bilety tańsze chyba nawet o 50%.
@etherway:
@winiarro: Chodzi mi tylko i wyłącznie o dwa przejazdy ~80km z lotniska i na lotnisko do miasta mojej ciotki, później będę jeździł z nimi lub ewentualnie kupie jakieś auto jeśli coś ciekawego bym znalazł (właśnie, jak wygląda import na kołach auta z holandi, ma ktoś doświadczenia z tym związane) ??
Cały biznes polega na tym, że odebrać mnie z lotniska mogą tylko w weekend, a w weekend zapłace za
@Kejran: w takim wypadku lepiej chyba jednak ciopong, wyniesie Cie to od 20-60€ na tym dystansie (w zależności czy sam czy z kims)

daj info ktore lotnisko i miasto a podesle Ci linki do dokladnych wyliczen