Wpis z mikrobloga

Drogie mirki (mirabelki też) ! Zainspirowany gwintem - super dobrą grą karcianą z wiedźmina 3 postanowiłem przenieść to do prawdziwego świata. Mam około 160 różnych rodzajów kart i chcę wam to udostępnić na zasadzie podobnej jak cards vs humanity: Pobierasz pliki ale wydrukować musisz sobie sam. Do tego dorzucę szablon i intrukcję jak szybko robić własne karty. Karty są oryginalne i dzielą się na kategorie: Filmy i popkultura (czerwone), polityka (niebieskie), przyroda (zielone), fillery(żółte). Na każdej jest jakiś cytat albo suchar związany z daną postacią. W kilkudziesięciu playtestach wyszło kilka wad oryginalnej gry, więc zmieniłem trochę zasady, żeby grało się bardziej emocjonująco i nie liczyło się sił poszczególnych rzędów tak długo. Kto jest zainteresowany ten plusuje bo nie wiem czy warto pisać instrukcję i erratry do kart i przygotować ładny landing page. W zestawie dam kilka dobrych decków i ogólne tipy. Chciałem grać w to z przyjaciółmi, ale ich nie mam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pic rel ( ͡º ͜ʖ͡º) #wiedzmin3 #chwalesie #grybezpradu #gryplanszowe
I do tego może jakiś wirtualny stół zrobiony w JS jak się cdp nie doczepi.
Spisssek - Drogie mirki (mirabelki też) ! Zainspirowany gwintem - super dobrą grą kar...

źródło: comment_XIZOyhQneUH2gz1YzBu1jYFWoPsKtrV7.jpg

Pobierz
  • 6
@Jednobrewy: gwint jest łatwy i szybko można się w niego nauczyć grać. Ja, nie znając żadnych innych karcianek wcześniej, podjarałem się i sięgnąłem potem po hearthstone... i #!$%@? za każdym razem dostałem :<