Wpis z mikrobloga

Kupione, pograne... i tyle.

Z całym szacunkiem ale moim zdaniem American Truck Simulator w tej postaci jest to nie warty swojej ceny produkt choć mam nadzieję, że zmienię zdanie po zapowiedzianych darmowych DLC.

Na duży + kosmetyka silnika gry, praktycznie nie ma różnicy czy jedziemy na pustej autostradzie czy w centrum miasta, gra zachowuje się tak samo. Wiadomo, że ATS działa tylko w 64 bitowej wersji aczkolwiek na Steam w zakładce "betas" widziałem wsparcie dla Oculusa oraz wersję "unsupported 32-bit version" :)

Ekonomia wydaje się być lekko poprawiona, na początku nie dostaniemy ładunków 40% wartości nowego pojazdu, mandaty za przekroczenie prędkości rozdają przejeżdżające radiowozy a swoją drogą są one dość wysokie względem zarobków - ok. 900$ a pierwsze ładunki są w granicach 6 tys. $.

Krajobrazy za oknem czasem nawet bardzo długiego zestawu są naprawdę ładne, jakością nie odstają od skandynawskiego dodatku a z pewnością przebijają o głowę pejzaże, których możemy doświadczyć na standardowej mapie europy...

Inteligencja AI również poszybowała w górę, nie spotkamy się już z problemem gdzie przepuszczający nas samochód na lewoskręcie postanowi jednak ruszyć przypomniawszy sobie, że zostawił mleko na gazie. Za to prawoskręt jest genialnie rozwiązany w Stanach i każdy kierowca z tego korzysta. Na plus również wybór dostarczenia ładunku w zamian za dodatkowe punkty doświadczenia, czasem miejsca jest naprawdę mało a my mamy naczepę wielką jak europejski gabaryt.

#ats #ets2 #ets2mp #eurotrucksimulator2 #americantrucksimulator
DaRecky - Kupione, pograne... i tyle.

Z całym szacunkiem ale moim zdaniem American...

źródło: comment_f2JTsWSues09c8D5UbDTQO75Ys682Ikg.jpg

Pobierz
  • 6
@Da_R_ecky: z tą poprawą AI to bym polemizował. Dzisiaj władował mi się taki delikwent, który postanowił #!$%@?ć się przede mną na prawy pas. Do tego drugi pojazd na światłach skręcając w prawo zamiast objechać pojazd stojący przed nim, który jedzie prosto i stoi na czerwonym (ma od #!$%@? miejsca) to stoi jak baran i czeka, a mnie szlag trafia. Policja w krzakach to trochę chamskie zagranie :P Mam nadzieje, że gra
ZmutowanaFrytkownica - @DaRecky: z tą poprawą AI to bym polemizował. Dzisiaj władował...

źródło: comment_NdutZY4KFlLa4cWFufRx0m3aiU18zprl.jpg

Pobierz