Wpis z mikrobloga

Mirasy znacie jakiś godny polecenia gabinet stomatologiczny we wrocławiu, w którym robią kilka zębów od razu, podając przy okazji jaśka na rozluźnienie? Mam straszną traumę do tej grupy zawodowej:P I chciałbym aby wizyta była jedna, w której załatwię od razu wszystko co w mojej paszczy potrzebuje naprawy:) Nie ukrywam że mile widziany jest korzystny stosunek ceny do jakości wykonania prac naprawczych:)
#pytanie #stomatologia #dentystasadysta #wroclaw
  • 23
@pede87: @Theia: wiesz teraz kazdy poleci dentyste ktory mu "dobrze zrobil". To juz nie sa rzeznicy, jak w podstawowkach w latach 80, gdzie napedzane przekladnia paskowa wolnoobrotowe wietrla ryly zeby i mozgi, wypaczajac na wiele lat obraz stomatologow i powodujac traumy wieksze niz wybuch w czarnobylu.

Teraz wysokoobrotowe narzedzia i bez znieczulenia w praktyce nie czujesz ze cos sie dzieje. A ze znieczuleniem, to jedynym problemem jest wyciek sliny z
@PurpleHaze: nie wierzę, że bez znieczulenia nie bolało, musiałeś mieć martwego zęba albo coś takiego. ja niestety musze pójść z dwoma bolącymi przy dotknięciu zębami, więc chyba nie będzie tak kolorowo... ;_____;

dzięki za info cumplu, spróbuję sie do niej dostać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pede87: Pewnie dawno nie byłeś i pół szczęki będzie do naprawy? Też mam traumę i póki nie boli to nie idę. Głupi jaś w sensie znieczulenie czy narkoza? To drugie to sam chyba bym się zgodził.
@PurpleHaze: @Theia: znieczulenie może być. Trudno, będę wyglądał na upośledzonego. W końcu będzie równowaga między wyglądem a zachowaniem:) A tak poważniej chciałbym wszystko zaliczyc na strzała. Wpaść do sadysty nawet z rana i wyjść popołudniu. Każda pojedyncza wizyta to trauma, mimo najlepszego sprzętu:) No i wolałbym dostać coś bardziej "odlotowego" niż same znieczulenie:)
@juzniepije: @Theia: ja mialem sporo ubytkow, ze wzgledow wlasnie na ta wizje... mam dziury, ale nie ide poki fest fest nie boli bo u dentysty boli jeszcze bardziej. No i sie tak bujalem bujalem, az pewnego pieknego dnia mnie pol ekhem... mordy zaczelo bolec po obu stronach.
Zrobila mi w sumie 7 albo 8 zebow, wiec troche tego bylo. I serio mnie nie bolalo, moze udporonilem sie przez ten czas
@pede87: nie dostaniesz nic bardziej odlotowego, bo to juz musialbys miec opinie od kardiologa i chyba jakiegos anestezjologa (albo innego specjaliste) na sali. Nie wiem czy stomatolog taki zwykly, moze podawac cos wiecej od znieczulenia miejscowego. A to juz wyklucza budzetowosc przedsiewziecia.
Podzwon zapytaj sie. Nawet do byle jakiego gabinetu jak to wyglada i czy daja "cos wiecej".
@PurpleHaze: jedno to chyba będzie jakieś kanałowe i korona, ale mam też jednego zęba do wycinki, bo się pokruszył i nie ma nawet jak go złapać. nie wiesz, czy ta pani zajmuje się też chirurgią?
No i wolałbym dostać coś bardziej "odlotowego" niż same znieczulenie:)


@pede87: Nie ma nic "odlotowego" Albo zwykłe znieczulenie miejscowe (zastrzyk), albo pełna narkoza.

Idź do dobrego stomatologa, wytłumacz mu że masz traumę i na początek spróbuj delikatnie, jeden ząb, bez pośpiechu, z ekstra znieczuleniem, czasem na złapanie oddechu, umówionymi sygnałami aby dał odetchnąć. Tak aby przekonać się że już nie jest tak straszne jak w czasach gabinetów rzeźnickich w podstawówce.

Ja