Wpis z mikrobloga

W tym wątku piszemy najbardziej stulejarne i przegrywowe teksty oraz zachowania zaobserwowane na mirko w ostatnim czasie. Ja zacznę:

- Jak nie przelecisz pijanej laski która jest twoją kumpelą to jesteś przegrywem a seks nigdy nie będzie Ci dany. ( #pdk )
- Jeżeli zrobiłeś jedno podejście do dziewczyny i się nie udało to już koniec absolutny i nigdy więcej nie próbuj.
- Zły humor u kobiety oznacza, że ma bolca na boku.
- Jeżeli gotujesz i starasz się dla swojej dziewczyny to nie masz jaj a ktoś inny ją bolcuje.
- Jeżeli pomogłeś koleżance i jej nie zbolcowałeś to zepchnęła Cię do #friendzone i nie masz prawa nazywać się mężczyzną
- Jeżeli jakimś cudem twoja dziewczyna się z tobą w czymś nie zgadza albo się pokłócicie o pierdołę powinieneś natychmiast i bezzwłocznie ją rzucić.

Czekam na wasze propozycje

#stulejacontent #przegryw #tfwnogf #friendzone
  • 26
  • Odpowiedz
@Asterling: mogła nie ogarnąć, że chce się od niej czegoś więcej. albo zmienić zdanie.

@szarley: jeśli dziewczyna zdradza to jest głupią szmatą, jeśli facet zdradza to z pewnością wina dziewczyny, ona sama go do tego sprowokowała
  • Odpowiedz
- Jeżeli jakimś cudem twoja dziewczyna się z tobą w czymś nie zgadza albo się pokłócicie o pierdołę powinieneś natychmiast i bezzwłocznie ją rzucić.


@szarley: Tutaj akurat nie chodzi o to że faktycznie jak się pokłócisz z dziewczyną to trzeba zrywać(czy tam chłopakiem,nvm) tylko masa debili na wypoku spamuje gównowpisami typu "OMG stuleje pomszcie mój różowy mi zrobił inbe blablaabla,co robić??!!?one??"
Jedyne sensowne odpowiedzi to usuń konto/zerwij i #!$%@?(z wykopu)

Z
  • Odpowiedz
@szarley: Kiedyś pewien kretyn pochwalił się że zwyzywał jakiś #rozowypasek od dziwek, bo ta zamiast poruchać się z nim, wolała poruchać się z jakimś obcokrajowcem.

I oczywiście dostał 1000 plusów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szarley:

- Kiedy widzisz / masz podejrzenia / wyobraziłeś sobie, że jakaś dziewczyna zdradza swojego chłopaka, natychmiast wyśledź tego gościa i zniszcz ten związek.

- Kobiety wyjeżdżają za granicę tylko po to, żeby nadziać się na bolca Enrique. Cała ta otoczka, architektura, kultura, piękna pogoda w ogóle nie są interesujące. W końcu bolec na boku to jedyna przygoda, na jaką dziewczyna może mieć ochotę.

- Dziewczyna, która kiedykolwiek przespała się z
  • Odpowiedz