Wpis z mikrobloga

Cześć,
chcieliśmy być pierwszym sklepem w Polsce, który zejdzie z ceny PS4 poniżej 1000 zł i udzieli na nią rocznej gwarancji. Chyba nam się udało po przeszukaniu internetów i braku podobnej oferty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tak - cena wyjściowa używanej konsoli w naszym sklepie 1149 zł - wersja 500GB. Dla wszystkich mirków, którzy wyrażą chęć zakupu konsoli właśnie u nas dajemy rabat w wysokości 150 zł - co daje cenę końcową 999 zł.

Dobry #cebuladeals ?

Chętnie też przyjmiemy konsolę PS3 w rozliczeniu w ramach akcji #wymianakonsol. Aktualnie poszukujemy konsol PS3 Slim 250 oraz 320 GB za które płacimy po 300 zł.

#ps4 #ps3 #ps2 #xboxone #xbox360 #konsole #gry #xgamecenter
Pobierz
źródło: comment_5uHrR190iAaMTQGjpgeAJcdn2Eaq25J7.jpg
  • 36
@xgamecenter_pl: w Bielsku, niestety teraz widzę że popełniłem błąd, bardzo przepraszam ale chodziło mi o www.xzone.com.pl, podobne nazwy mnie zmyliły, powinienem był to sprawdzić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@xgamecenter_pl: Jak ze stanem używanych padów do ps3? Jest jakaś gwarancja? Zbieram się do zakupu, ale 200 zł za pada do konsoli, która nie jest już tą wiodącą to lekka przesada a znowu na allegro za 60/70 zł "oryginałki" z chin też średnie
@liptoneq: powiem tak - kiedyś mieliśmy okazję rozebrać takiego pada "oryginalnego" z allegro za 70 zł. W środku masakra. Takie pady działają średnio 2 tygodnie, potem pada bateria.
Mamy rzeczywiście oryginalne pady używki w cenie 130 zł, sprowadzamy je od naszego dostawcy już od 4 lat i praktycznie nie mieliśmy zwrotów czy reklamacji.