Wpis z mikrobloga

Jakiś tydzień temu koleżanka chciała sobie u mnie rysunek zamówić "za czekoladę lub co tam sobie chcesz" (nad którym de facto musiałabym poświęcić sporo czasu i pracy) to jej powiedziałam "co tam sobie chcę" czyli konkretnie ILE takie coś wyniesie, od razu padło zdanie, że jeszcze to przemyśli, że da znać i do tej pory chyba nic nie wymyśliła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kwejkaledobre #humorobrazkowy #truestory
Huntress - Jakiś tydzień temu koleżanka chciała sobie u mnie rysunek zamówić "za czek...

źródło: comment_U52Sg5Gl4xwrSSBm0ylV5hUeWTpQoofZ.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@dobrywieczor: nie wróci - właśnie straciłeś członka rodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@soadfan: Dokładnie. Jak to się mówi...? "Czas to pieniądz" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@wykopkami: Jeszcze by jakąś gorzką kupiła...albo podkradła babci z kredensu, żeby nie kupować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@wiszacy_mysliciel: Dla bardzo bliskich znajomych, którzy chociaż wiedzą co się u mnie dzieje i wzajemnie, takie sprawy załatwiania czegoś wyglądają zupełnie inaczej. Ta moja koleżanka, to taki typ znajomości, że jak coś chce to się odezwie, więc tym bardziej jakieś robienie czegoś za "dziękuję" odpada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wiszacy_mysliciel: Chyba nikt nie lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No bo przecież co w tym dziwnego, że na codzień się ktoś nie odzywa, a nagle naparza do ciebie "jaka z ciebie artystka wspaniała, jak ty wszystko ładnie rysujesz". Od razu trzeba za darmo proponować wykonanie usługi, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Huntress: robienie większych projektów za czekoladę to rzeczywiście przesada i nie można dać zrobić z siebie jelenia. Ale jeśli coś zajmie mi 1-2 h niezbyt wymagającej pracy i wiem, że mogę liczyć na rewanż to czemu nie zrobić czegoś rodzinie/przyjaciołom za darmo albo za flaszkę? Ja dzisiaj komuś zainstaluję Windowsa, innym razem ktoś mi pomoże przewieźć rzeczy przy przeprowadzce albo podwiezie mnie gdzieś za darmo. No chyba, że macie jakieś #!$%@?
  • Odpowiedz
@Huntress: ostatnio dostałem propozycje nie do odrzucenia

Te Rzodkiew, zrobisz mi instalację na poddaszu, taki pikuś dla ciebie, 3 obwody, 25punktow, w tynku hehe a w ogole Rzodkiew to ty cos masz specjalizajce w alarmach to moze mi zrobisz, bo wiesz, hehe złodzieje moga mnie okrasc, ewentualnie ty karynce serce xD a ze ty swierzo po technikum heh to doswiadczenie zdobedziesz. a po robocie sie wodki hehe z moja grazynka i
  • Odpowiedz
musiałabym poświęcić sporo czasu i pracy


@Huntress:
Jakbyś chciała zrobić żarcik po całości, to mogłabyś się z nią umówić następująca:
OK, zrobienie dla ciebie tego rysunku zajmie mi 6 godzin, a ciebie na te 6 godzin zapraszam do mnie do domu, to mi w tym czasie posprzątasz i zagrabisz ogród ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taka propozycja byłaby według mnie 100% sprawiedliwa :)
  • Odpowiedz