Wpis z mikrobloga

@Activnoiz: @fervi: zrobiłem tak jak mówiliście ten hard reset i co dziwne inne aplikacje przeze mnie zainstalowane znikły ale te "złe" zostały i są od razu na telefonie po zmianie na ustawienia fabryczne ;/
@Mdzej: o kurde to grubo Panie. Aby uratować to można użyć 2 sposobów. Albo wgrać czysty stock (o ile takowy jest). Bądź zrobić roota i znaleźć aplikację do odinstalowania pod su permissions.
@fervi: panie, ja nawet nie wiem jak tu się skrina robi na telefonie o ile w ogóle się da.. Może tak jak mówisz są to aktualizację od prestigio bo są to cały czas te same aplikacje typu: DU Battery Saver, DU Speed Booster, framework service, Wifi master key. Ale to co prestigio by mi zmieniało caly czas samo ta opcje instaluj z nieznanych żródeł?
@Mdzej: Jeśli to Prestigio robi, to aplikacje mogą być systemowe. Wtedy mają dostęp do wszystkiego jak root. Może to tak działa.

Skrina się robi guzik w dół (ściszenie) + włącznik w tym samym czasie
@fervi: miałem antywirusa AVG to wykrywał mi jakieś trojany i je usuwał ale nie wiem czy to akurat one były za te aplikacje odpowiedzialne czy to faktycznie producenta, już nie mam pojęcia. PS. u mnie nie działa tak skrin jak napisałeś xD
@fervi: z resztą teraz też zainstalowałem to od razu uznał te cały du battery saver za aplikację złośliwą podobnie jak jakieś engriks i engrils ale tego jednego nie mogl usunac tylko zignorowac
@Mdzej: Zrób tak
Ustawienia fabryczne; usunie twoje dane, więc je zgraj
Nie łącz się z internetem
Nie synchronizuj się z Guglem

Zobacz czy są.

Jak nie, to połącz się z netem, bez gugla

Jak nie ma to połącz się z Guglem

Jak nie ma to nie wiem, jak jest to dowiemy się na którym etapie