Wpis z mikrobloga

Co to się #!$%@?ło. 2 dni temu zamówiłem sobie nowe #lego #bionicle za 70 zł z olx. Pierwszy raz w życiu za pobraniem, ale koleś mi walnął zniżkę, że wyszło, że to najlepsza oferta na rynku to pomyślałem czemu nie skoro, skoro nawet lepiej, bo hajsów nie wysyłam w ciemno ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dzisiaj przychodzi kurier i mówi:

"Paczka dla @Warbandit_XOXO. 140 zł się należy"

Ja WTF. Mówię, że 70 zł miało być i pytam kuriera czy mogę otworzyć i zobaczyć czy to na pewno to, albo czy koleś nie wysłał dwóch sztuk. Ale otwieramy paczkę, a tam tylko 1 zestaw. No to odmówiłem przyjęcia, zakleiliśmy paczkę, kurier odjechał, a ja zasiadam do kompa pisać co to koleś odwalił. Wysłałem wiadomość, a tu kurier dzwoni i mówi, że znalazł właśnie kartkę od nadawcy na której widnieje "70 zł pobranie", ale na liście przewozowej ma 140 zł, więc żebym dzwonił do nadawcy, bo może nie trzeba będzie tej paczki odsyłać, tylko to skorygują. No to ja szybko piszę drugą wiadomość, że może się w okienku na Poczcie #!$%@?ęli, bo właśnie kurier dzwonił i ma kartkę od nadawcy, że 70 zł miało być, ale na liście jest 140 zł.
No, i koleś mi odpisuje, że razem z moją paczką wysyłał też drugą, właśnie za 140 zł, więc pewnie w okienku pomyli. Po chwili zadzwonił do mnie, że dzwonił na Pocztę i mu powiedzieli, że nie odkręcą tego (w sumie czego się spodziewać po PP ( ͡º ͜ʖ͡º)), więc mi wyśle drugi raz moje Lego. Koniec końców wychodzi więc, że ktoś inny będzie dziś miał dwa zestawy w cenie jednego, bo jakiejś Grażynie na Poczcie Polskiej się #!$%@?ły paczki :D.

tl;dr:
Grażyna w okienku na Poczcie #!$%@?ła paczki za pobraniem i teraz sprzedający ma przypał, bo paczka, która miała być za 70 zł przyszła do mnie za 140 zł (odmówiłem przyjęcia), a paczka za 140 zł poszła do kogoś innego za 70 zł.

#pocztapolska #pocztex
  • 1
Była to taka dobra oferta jak Mask Maker vs Skull Grinder za 60zł(pół ceny), Kopaka i Tahu po 40zł(mniej niż pół ceny) a protektorzy po 24zł(prawie pół ceny)?? Nowe na allegro trafiłem, myślałem że to niesamowita okazja. Teraz liczę że znajdę taką okazje na początku 2017 zestawy z tego roku jak w tym z tamtego.