Wpis z mikrobloga

Obserwuje sobie kacapską propagandę na wykopie i muszę napisać, że po wielu próbach udało jej się trafić w gusta wykopków. Mianowicie mnóstwo wpisów odwołuje się do treści "nie mam zamiaru walczyć za kraj który nic mi nie daje i tylko zabiera". Kontynuując punktem zaczepienia są p0lki, janusze wyzyskiwacze, mityczne wieloletnie kolejki na rezonans itd. Żeby mieć świadomość, jak bardzo jest to wycelowane w obrzydzenie polakom Polski trzeba pamiętać, że rosyjska propaganda nie działa wprost, a kropla drąży skałę.

Jeżeli ktoś w ogóle wprowadza symetryzm i pisze, że dla niego bez różnicy czy tutaj będzie Polska czy Rosja to znaczy, że jest skończonym idiotą i niech włączy sobie jak wygląda Ługańsk, Dombas albo jakakolwiek inna miejscowość w Rosji poza Moskwą, Petersburgiem albo Kazaniem.

#wojna #ukraina #rosja #polska #propaganda #onuce
gracilis - Obserwuje sobie kacapską propagandę na wykopie i muszę napisać, że po wiel...

źródło: onuce

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
to teraz każda krytyka będzie rosyjską propagandą więc zawsze nieprawdziwa?


@TakiSobieLoginWykopowy: Tak jest od samego początku. Ktoś się nie zgadza onuca. Wiadomo, że istnieją rosyjskie trole ale jak odróżnić ich od kogoś kto nie ma proukraińskich poglądów? Nie da się więc można wszystkich wrzucać do tego samego wora.
  • Odpowiedz
@TakiSobieLoginWykopowy: Ale osoby które jadą z onucami mają jeden błąd myślowy - wykop co nieraz było udowodnione politycznie nie jest wcale jakimś ważnym miejscem i poglądy wykopków nie mają większego znaczenia, nie rozlewają się na resztę neta.

Jak już być rosyjskim trollem to twitter, instagram i youtube jest lepszym miejscem.
  • Odpowiedz
@gracilis: dużo polaków boi się wojska i zarazem dużo polaków boi się własnego kraju. I trzeba do nich mówić jakoś terapeutycznie i przekonywać, że polska nie jest straszna i że wojsko też nie gryzie. Ukraińcy i Rosjanie jakoś są zadowoleni i nie narzekają
  • Odpowiedz
  • 2
@janciopan: Ja nie mam w ogóle poukraińskich poglądów i często nawet tutaj pisałem jaki mam stosunek do ukrainy ale mam jasny stosunek do PL i pisanie, że ktoś nie ma zamiaru bronic polski i sprowadzanie wojny wyłącznie do urwanych nóg w okopie pod białymstokiem to wybitny debilizm albo właśnie propaganda i robienie ludziom wody z mózgu
  • Odpowiedz
@gracilis:

pisanie, że ktoś nie ma zamiaru bronic polski

Ale to jest założenie i to jest ważne. Masz powiedzmy dwie grupy ludzi;
a) wierzących, że rosja robi marsz na zachód a wtedy ukraina nas broni i my powinnyśmy im pomóc
b) niewierzących w marsz na zachód, uważających że to wojna lokalna a wtedy nie ma mowy o obronie ojczyzny tylko wpieprzanie się do wojny

to imo główna oś niezgody u dwóch
  • Odpowiedz
@gracilis: a co do ruskich trolli to z tego co czytałem prawdziwe trolle są uśpione czyli masz jakiegoś nie wiem youtubera kulinarnego albo innego człowieka który po w pewnym momencie przełącza delikatnie narracje.

Tak samo z portalami. Masz portal który podaje 90% prawdy i zbiera sobie czytelników a 10% wali ruskiej propagandy.

Więc ja akurat nie wierzę, że na wykopie jest dużo rosyjskich trolli. Tu się napierdzielają polacy z polakami.
  • Odpowiedz
@gracilis: xD ja #!$%@?, to pakuj się i #!$%@? na front wschodni, jak ci tak szybko być w zmechanizowanje piechocie

sprowadzanie wojny wyłącznie do urwanych nóg w okopie pod białymstokiem


Tylko, że tak to właście wygląda i twoje fikołki nic tu nie zmienią. Sorry, ale każdy możę sobie odpalić telegram i zobaczyć, jak wygląda wojna na prawdę. I to są właśnie urwane ręce, nogi, twarze i bolesna śmierć polegająca najczęściej na
  • Odpowiedz
: to teraz każda krytyka będzie rosyjską propagandą więc zawsze nieprawdziwa?

Genialne. Czuję się jak w oblężonej twierdzy


@TakiSobieLoginWykopowy: Sposób znany od bardzo dawna. Przypomnij sobie Covid, miałeś jakiekolwiek wątpliwości co do szczepień czy tego jak rząd działa? ANTYSZCZEP!! RUSKA PROPAGANDA!!! Miałeś problem z tym jak działa PIS? Byłeś KOdziarzem i itp. Masz teraz problem z PO? JESTEŚ PISOWCEM!!! Od bardzo dawna każda krytyka czegokolwiek kończy się wyśmiewaniem, wyzywaniem i wsadzeniem
  • Odpowiedz
@gracilis: Tez to zauwazylem, szczegolnie odnosnie "p0lek". Ten pattern zbyt czesto sie powtarza, zeby byl pisany przez chlopaczkow ze zlamanym sercem czy innych mizoginow. To jest ewidentnie tak jak napisales "dzialanie nie wprost" i uderzajace w rozne grupy docelowe majace na celu obrzydzenie nam Ojczyzny, demobilizacje i propagowanie dezercji dostarczajac wygodnych i nosnych argumentow, ktore mozna bezmyslnie powtarzac. Tak jak powiedzial płk Piotr Lewandowski - tchorzostwo zawsze znajdzie pretekst. I takich
  • Odpowiedz
Sposób znany od bardzo dawna.


@Szinako: I takie rzeczy wypisuje główny ruski trol na multikoncie. To znaczy że mireczek ma 100% racji. Uderz w stół...
  • Odpowiedz