Wpis z mikrobloga

Mamy dla Was ankietę, na której możecie głosować na MVP widzów turnieju MirkoCup :) Prosimy o oddanie głosu na jednego zawodnika z każdej drużyny. Po zebraniu odpowiedzi, trzech najwyżej punktowanych zawodników w czwartek będzie umieszczonych w kolejnej ankiecie, która ostatecznie zdecyduje, który zawodnik otrzyma nagrodę publiczności :) Odpowiedzi możecie udzielać do czwartku do godziny 18 :)

ANKIETA

Wołam kapitanów :) @Netiux @Navari @chiken @datadir @wzr1one @Thatfeel @Rise123 @nawzajem @Wirtuoz @macoss94 @pszemek1337 @volfesik @krav @Borsuk_Miodowy @entryk @JS_Dev

#mirkocup
  • 17
IMO obok nicku z wypoka powinien być gdzieś obok nick pod jakim wystąpiła dana osoba na turnieju na serwerze. Pozatym 21337 jako jedyny team ma @ z przodu przed nickiem, why?
@starypryk: aj, fakt, mea culpa. Bardziej błąd popełniłam podając przy 21337 z podaniem nicków z wykopu, ale u reszty są już nicki steam jakie mi podano :) już naprawiłam swój błąd :)
@yoreciv: trochę to bez sensu głosować na MVP przed finałem...( ͡º ͜ʖ͡º) jak szlugi ugra nam finał to będzie faworytem na MVP ale co z tego skoro nie będzie możliwości oddania na niego głosu...
@yahupl: Wolałam dać wcześniej, ale za to z możliwością głosowania do czwartku, jednak będzie jeszcze druga ankieta z najwyżej procentowanymi graczami :) we wpisie napisałam o trzech, jednak myślę, że chyba lepiej będzie dać z każdej drużyny po jednym :)
@yoreciv: jeszcze bardziej pozbawiony sensu jest fakt że trzeba wskazać jedna osobę z każdej drużyny :D gdzie tu jest logika? :D to tak jakby głosująć na MVP w piłce nożnej trzeba wybrać zawodnika z Barcelony i z drużyny Szombierki Bytom.. w Barcelonie głosy rozejdą się miedzy Messim (50%). Neymarem (25%), Iniesta (25%)itd.. a w Szombierkach Bytom jest tylko jeden znany zawodnik Jas Fasola (100% glosow).. znany z tego że jest miejscowym
@yahupl: no właśnie dlatego będzie druga tura, gdzie już będą wszyscy w jednej ankiecie ;) W Barcelonie do drugiej tury przeszedłby Messi a z Szombierek Bytom Jas Fasola, to i tak wygra Messi, bo będzie wybór miedzy nimi dwoma ;) Zwycięzca mimo wszystko może być tylko jeden :)
@yoreciv: wciąż stawianie Messiego obok Jasia Fasoli trochę pozbawione sensu 8) a jeszcze bardziej jak sama zresztą przyznałaś nie ma sensu i szkoda czasu czekać na wynik ankiety gdzie do wyboru jest Messi i Jas Fasola, nieprawdaż? wynik jest przecież oczywisty, jeśli traktować ta ankietę "poważnie" :D a czy Neymar by Messiego w finałowej fazie nie wyprzedził to wcale nie jest przesądzone :)
@yoreciv: nicki chyba tez sie nie zgadzaja albo sie zawodnicy nie trzymali ich caly turniej tak jak mialo to miec miejsce.. pamietam w połfinale jakis zawodnik który w nicku miał "oragne" walił dobre bańki i prawie ace z pistolem na d2 ustrzelił.. w ankiecie nie ma nikogo z "orange" w nicku 8)
@yahupl: dlatego też prosiłam, aby kapitanowie przed samym turniejem wysłali mi nicki steam, z którymi będą grać podczas turnieju. Pisałam mówiąc, że spisałam nicki, które zawodnicy mają na steamie i jeśli będą grać z innym,to prosiłam o informację na ten temat. Sporo osób wysłało mi sprostowania/zmiany nicków, jednak nie wszyscy (nie wiem, na ile różni się to z tym, z jakimi nickami grali, nie byłam w stanie wszystkiego dobrze wyśledzić :()