Wpis z mikrobloga

Brat Ewy Tylman właśnie na jednej z grup Facebookowych zasugerował, że Kajetan Poznański wie coś w sprawie zaginięcia Ewy Tylman. Komentarze są pod tym artykułem.http://www.patriot24.net/policja-potwierdza-teze-rutkowskiego-kajetan-poznanski-po-brutalnym-zabojstwie-nie-wyjechal-z-polski,14528
#ewatylman #poznan #csiwykop #kajetanpoznanski #morderstwo #polska #policja #ciekawostki
Pobierz halfmaniac - Brat Ewy Tylman właśnie na jednej z grup Facebookowych zasugerował, że K...
źródło: comment_V4Uf5sbfGmCVMYkZgsmHZ2AlTpW5RwNq.jpg
  • 14
@halfmaniac: Ten Piotrek trochę przeczy sam sobie. Raz pisze, że "cholera wie co on wie", a za chwilę, że" on wszystko wie". Pisząc, że poinformowanie mediów ma na celu sprowokowanie pewnej osoby też jest trochę nie na miejscu, bo co to za prowokacja jeśli ta osoba dowiedziała się od Piotrka, że będzie prowokowana. Z drugiej strony wątpię, żeby ktoś go informował o takich działaniach.
@halfmaniac: Nie rozumiem zachowania tego Piotra. Później dramy i płacz, że policja i prokuratura o niczym nie informują rodziny. A po co mają informować skoro Piotr wszystko opowiada na fb? Mam wrażenie, że coś z nim jest nie tak.
2 tygodnie temu #!$%@? szukali jej w Warcie, bo na 100% utopiona, jak mnie to #!$%@?! Niech się zdecydują!


@chonakawe: Policja nigdy nie mówiła, że jest na 100% utopiona. Poza tym to, że coś powiedzą czy nie powiedzą to nie znaczy, że tego nie wiedzą. To są śledztwa, chyba ciężko byłoby dokończyć sprawę gdyby o każdym szczególe i wiadomości informować opinię publiczną.