Wpis z mikrobloga

W przyszłym roku wychodzę za mąż, jak to typowa kobieta #logikarozowychpaskow już w mojej głowie rodzą sie pomysły, wymysły jak i obawy o różne rzeczy. Z ciekawości weszłam na youtube, aby poszukać inspiracji do pierwszego tańca i #!$%@? własnym oczom nie wierzę co tam się wyprawia. Jak można #!$%@?ć sobie tak cudowną i piękną chwilę swojego życia? #sluby #taniec #rozkminy
PaniKaaa - W przyszłym roku wychodzę za mąż, jak to typowa kobieta #logikarozowychpas...
  • 45
@PaniKaaa: Ja brałem ślub w październiku. Przez właśnie takie filmiki to mnie #!$%@? strzelał z myślą "co to będzie" . Tak więc po rozmowach z Małżonka pierwszy taniec zatańczyliśmy dla Siebie a nie dla publiki i nie zguwno utworem "a'la manieczki "
Jak nie chcesz się #!$%@?ć to nie oglądaj tych zjebów "Disco Pierwszym Tańcem"
Wydaję mi sie po prostu, że symboliczny pierwszy taniec powinien być wyjątkowy, ma być synonimem miłości a nie cyrkiem i skakaniem jak małpa. Nie mam kija w dupie, umiem się bawić i to bardzo dobrze i właśnie po to jest wesele! Wydaje mi się jednak, że pierwszy taniec traci na swojej wartości.
@PaniKaaa: Po pierwsze to ich sprawa, po drugie to karyna pewnie naciągała go na kurs tańca i to im zaproponowali. Widać, że koleś z tym niewyjściowym nosem mało w życiu tańczył. My na weselach robimy też ostatni taniec, same światła sali, zespołu przyciemnione, z klimatem (po oczepinach, przed opuszczeniem gości, przez nasz zespół fotovideo) i gościom zabraniamy wtedy interakcji z młodymi (chociaż trafiają się spici ludzie, którzy muszą za wszelką cenę