Wpis z mikrobloga

W przyszłym roku wychodzę za mąż, jak to typowa kobieta #logikarozowychpaskow już w mojej głowie rodzą sie pomysły, wymysły jak i obawy o różne rzeczy. Z ciekawości weszłam na youtube, aby poszukać inspiracji do pierwszego tańca i #!$%@? własnym oczom nie wierzę co tam się wyprawia. Jak można #!$%@?ć sobie tak cudowną i piękną chwilę swojego życia? #sluby #taniec #rozkminy
PaniKaaa - W przyszłym roku wychodzę za mąż, jak to typowa kobieta #logikarozowychpas...
  • 45
  • Odpowiedz
@PaniKaaa: jak rozumiem, masz jeszcze rok... a już rozkminiasz pierwszy taniec... że swoim pierwszym mężem...
też się zgadzam, że zwłaszcza pierwszy ślub powinien być huczny.
  • Odpowiedz
@PaniKaaa: ja tam sie zgadzam z Toba. Pierwszy taniec to powinno byc cos pieknego i wyjatkowego, taki ostatni akcent przed oficjalnym otwarciem wesela :) powinno byc magicznie, romantycznie i stosownie :) nie ma zadnego kija w dupie, sama jestem smieszkiem i z niebieskim ciagle mamy jakies heheszki, ale jednak czasami wypadaloby zachowac pozory normalnosci i slub do takich okazji nalezy, czemu ktos miałby z siebie robić plasajaca malpe to nie rozumiem..
  • Odpowiedz
@PaniKaaa: Raczej nie zwariuję na tyle, żeby jakieś weseliska wielkie #!$%@?ć, ale moim zdaniem taki taniec jak na tym filmie jest o wiele lepszą opcją niż te wszystkie romantico słodkości z unoszeniem baby i romantycznym patrzeniem w oczka. W ogóle nie ma w tym nic fajnego, gdy coś, co powinno być intymne staje się pokazem dla wielkiej ilości osób.
  • Odpowiedz
@PaniKaaa:
Aha, czyli Tobie oceniać w jakich kryteriach mają bawić się młodzi? xD Zajmij sie swoim życiem zamiast smarować kogoś tylko dlatego, że zatańczył coś innego na weselu niż wolną #!$%@?ę pod białego misia.
  • Odpowiedz
@PaniKaaa: Jesteś Tępa i masz jakieś chyba kosmiczne pompatyczne wizje życia. Lepiej taki szczery lużny taniec do discopolo, gdzie jest ciepła atmosfera, niż jakiś gówno poważny taniec, przy poważnej muzyce i przy zagaszonych światłach
  • Odpowiedz
@PaniKaaa: Dla ciebie pierwszy taniec jest ważny i ma symbolizować miłość, być dopełnieniem itp. ale nie każdy podchodzi do tego w ten sposób. Ja np. nie chciałabym wcale mieć wesela, bo nie lubię takich masowych spędów (szczególnie rodzinnych) ale wcale nie umniejsza to mojej miłości do mojego niebieskiego i tego, że chciałabym kiedyś za niego wyjść za mąż.
  • Odpowiedz
@PaniKaaa: Dobrze prawisz, pierwszy taniec powinien mieć to coś, mimo wszystko :) Ja tańczyć niezbyt potrafię, ale zawsze wiedziałem co zatańczę jako pierwszy. Podzieliłem się z tym pomysłem z różowym i 100% zgody. Muszę się trochę poduczyć. Nie dla tego, że różowa tak chce, to był mój pomysł, bo taki walc to "kawał dobrej muzyki" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=1p0pe-1_xUk
  • Odpowiedz
  • 0
@PaniKaaa: jprdl pierwszy taniec to tylko pierwszy taniec, połowa ma i tak wyebane na to bo jeszcze kończy kotleta / pije wódkę / idzie na wiejski. Każdy robi co chce i ma się czuć dobrze na Swoim weselu i nie sugerować się tym co inni pomyślą
  • Odpowiedz
@PaniKaaa:

To co, znaczy że mają tańczyć już zawsze do 'hallelujah' albo jakiegoś walca?? Taki troche ból dupy. Mnie osobiście takie coś bardziej się podoba niż jakieś na siłę ustawiane figury i sztuczny uśmiech.
  • Odpowiedz
@PaniKaaa: Jedyny najlepszy taniec przy "BOGURODZICY" a reszta, to jakieś wymysły zachodu. #!$%@?, że to oni sami decydują bo to ich ślub, i robią co chcą :D
  • Odpowiedz
@PaniKaaa: A może dla nich jedna z ważniejszych chwil w życiu jest odpowiednia w takiej formie? Poza tym opis chyba mówi, że to drugi taniec, a pierwszy był "normalny".
  • Odpowiedz