Wpis z mikrobloga

Nie zostałem złamany w grudniu1970 r ,nie współpracowałem z SB , nigdy nie brałem pieniędzy , żadnego ustnego , ani na piśmie nie złożyłem donosu ,Popełniłem błąd ale nie taki , dałem słowo że go nie ujawnię na pewno nie teraz jeszcze nie teraz .Chyba że ujawnią go inni .Jeszcze żyje człowiek sprawca ,który powinien ujawnić prawdę i na to liczę Miałem miękkie serce .W internowaniu napisano że wypiłem dużo alkoholu .Prawda jest że ani jednej butelki wódki ani białej ani kolorowej , ani jednego piwa ,parę szampanów i kilka win .Pozwoliłam natomiast brać na moje konto , kiedy mnie proszono .Z tego widać że było pobrane trochę tego za moją wiedzą , ale nie dla mnie .Podobnie jest i w tej sprawie .współpracy , pieniędzy i donosów .Ja nie mam nic z tym wspólnego . Ja dotrzymuje danego słowa przyrzeczenia nawet przeciwnikom Jeśli ten sprawca nie ujawni prawdy . będzie kłopot , ale ja wierzę że to zrobi .Wierzę że prawda się obroni .
  • 185
@lechwalesa: Oj Bolek, grunt Ci się sypie pod nogami. Wszystko co robisz jest potwierdzeniem domysłów na temat Twojej przeszłości: Straszenie sądem, odwołana debata. A teraz jeszcze Michnik się za Ciebie wstawia. Wszyscy widzieli Magdalenkę. Gdybyś nie był zdrajcą to by Ciebie tam nie było.
PRAWDA

@lechwalesa: Bolek ty tam na niezłym spizgu lecisz, bo ty "TOM PRAWDE" o którą się tak gotujesz, to żeś se sam wymyślił. Mogłeś zostać bohaterem, który zmyłby z siebie (przez upływ czasu) piętno bycia esbekiem. Ty natomiast szedłeś w zaparte, jak typowy zacietrzewiony komuch, pokroju twojego kompana od szklanki w magdalence- michniczka.
W SOLIDARNOŚCI, KTÓRA SAMA W SOBIE JEST SYMBOLEM, MÓGŁ STAĆ PIERWSZY LEPSZY KAZIO ELEKTRYK, KTÓRY MIAŁBY GADANE, BO
Szanowny Panie Prezydencie.
Chcialbym sie dolaczyc do apelu osob piszacych powyzej, zeby Pan publicznie, najlepiej w telewizji na zywo, wyjawil WSZYSTKIE tajemnice, ktore Pan skrywa. Nie zostalo Panu juz duzo czasu, niech Pan sobie zdaje sobie z tego sprawe,kilka lat najwyzej-albo i nie... Jakkolwiek nikczemne bylo postepowanie Pana w latach 70-tych, to mysle ze to malo wazny epizod-mysle ze najwazniejsze byly lata 90-te, gdzie Pan dokonywal dzialan na rzecz obcych wywiadow, ukrecal
Niech Naród Wierzy w Boga ja za mały


@lechwalesa: Przysięgał Pan na krzyżyk, że będzie współpracował, przyznał się pan do tego kilkukrotnie. Wstawia Pan takie wpisy: http://www.wykop.pl/wpis/15958893/ http://www.wykop.pl/wpis/15044849/melduje/ nie ma Pan za grosz honoru, nawet wiara nic już dla Pana nie znaczy?

Ja dotrzymuje danego słowa przyrzeczenia nawet przeciwnikom

No jeśli się nie wybronię , to znaczy że przegra PRAWDA .czy może przegrać prawda?


Proszę się zdecydować, albo dotrzymywanie danego słowa