Wpis z mikrobloga

Ktoś zdążył zobaczyć film wrzucony przez Głos Wielkopolski z dwoma osobnikami pojawiającymi się na Moście Rocha w czasie lub chwilę po tym jak była tam Ewa z Adamem? W komentarzach ludzie piszą, że filmik po 5 minutach został usunięty - tak samo jak apel brata Tylman o nie publikowanie dowodów przez media. Według tego co piszą ludzie na filmie można było zobaczyć dwóch ludzi na moście i po chwili jeden z nich sam wybiegł poza jego teren. http://www.gloswielkopolski.pl/wiadomosci/poznan/a/tajemnicze-osoby-byly-nad-warta-w-noc-zaginiecia-ewy-tylman,9418352/
#ewatylman #poznan #csiwykop
  • 43
  • Odpowiedz
@kozborn: @w_czarow_krainie: W takim razie ciekawe, czy policja dotarła do tych ludzi lub czy zgłosili się sami w ramach bycia świadkiem i złożenia wyjaśnień. Sam o takiej późnej porze często chodzę przez most Rocha i Wartostradą, nie jest niczym dziwnym, że ludzie się tam kręcą, a widzę na grażynfejsowych grupach, że powstają kolejne teorie jakoby miał to być chłopak Ewy z pomocnikiem.
  • Odpowiedz
@halfmaniac: Niestety nie zdążyłam, szlag. Ale to bieganie niebieskiego pod monitoringiem od początku wydawało mi się podejrzane. A jeśli to nie był on, tylko wspólnik w takiej samej kurtce? Twarzy nie było widać nigdzie.
  • Odpowiedz
@halfmaniac: Ja widziałam te nagrania, własnego chłopaka bym nie poznała w takiej pikselozie, o tym mówię. Inne osoby były widoczne na jakimś monitoringu z hotelu, czy coś, tylko niewyraźne, a ponoć na tym filmie było lepiej. Że też nikt nie zrobił zrzutu ekranu w porę, hrr.
  • Odpowiedz
@halfmaniac: Ale z drugiej strony kto miałby inny jakiekolwiek motyw? Nikt nie wiedział czy ona na tę imprezę przyjdzie, więc Adam Z. powiedziałby potencjalnym porywaczom, że 50/50? Nie pasuje mi to… Jacyś randomowi ludzie też średnio. Adam O. wydaje się najbardziej podejrzany, rozmawiał ze swoją dziewczyną która była strasznie pijana, w środku nocy, z kolegą. Co myślicie? Gdyby faktycznie ją ktoś inny uprowadził to jakby to miało być wszystko zorganizowane?
  • Odpowiedz
Jeśli monitoring uchwycił te dwie osoby, to teoria Rutka jakoby na Moście była Adam i Ewa może połowicznie się potwierdzić. Tylko, że te piksele, które jakoby miałyby być Ewą i Adamem to w rzeczywistości inne osoby. Do tego mówił on, że jeden z "pikseli" ucieka/biegnie, a na dzisiejszym monitoringu jedna z postaci biegła. Ja tam osobiście na nagraniu Rutkowskiego nic nie widziałem, ale pewna korelacja zachodzi.
@SimoneWeil: Jeżeli miałby to zrobić
  • Odpowiedz
@halfmaniac: No właśnie, strasznie dużo dziwnych akcji tu jest. Nie wiem, może faktycznie był pijany na tyle że nie pamiętał. Ale nikt nie jest na tyle głupi żeby się do zabójstwa przyznawać. Wiecie w ogóle kiedy ma ruszyć proces?
  • Odpowiedz
@kozborn: ok, nie twierdzę, że nie, tym bardziej, że w artykule Głosu napisano, że nagranie jest z apartamentowca przy wartostradzie, spoko.
@halfmaniac: też sie zastanawiam, policja na pewno wie więcej niż podaje, a te osoby przecież nie wzięły się znikąd i załapały się też na inne nagrania. Fakt, Grażyny tak sie podjarały możliwością uprowadzenia, że brat już ten post usunął.
  • Odpowiedz