Wpis z mikrobloga

Solidarnosciowiec z Matką Boską w klapie dostałes pół władzy w ramach transformacji ustroju by zamydlic oczy burzacemu się ludowi. Nie chwal się Bolku wielka wygrana bo to nie wygrana tylko podział władzy. zrobili z ciebie bohatera by uspokoić lud i dalej dzierżyć władze. Za twojej prezydentury w '92 roku sejm odrzucił w głosowaniu projekt o postawieniu Mordercy Kiszczaka niech mu ziemia ciężka będzie przed trybunałem. taki z ciebie solidarnosciowiec?? A Kaczyńscy którzy
@lechwalesa:
Panie prezydencie
Jestem za panem i zawsze będe.Nawet jak te pisiory kłamstwem wpoją ludziom te brednie.
Dla mnie pan stworzył wolną Polske i za to jestem wdzięczny panu
Ja wiem źe pracując w duźej firmie i bedąc w związkach Solidarności jestem spokojny o swoją prace.Wiew kto stanie w mojej obronie gdy będą mnie chcieli zwolnić za wygląd czy poglądy
Także prosze się nie przejmować to co mówią w IPN czy
@lechwalesa: Już rozumie dlaczego nie chcesz się przyznać i ciągle bredzisz jak poparzony od słońca w Miami. W końcu kto by chciał rezygnować z tych podróży za free i kasy, którą zawsze ceniłeś najwyżej. W Polsce nikt w tą setną wersję twych zeznań nie uwierzy, ale to nie istotne, ważne że zachód to łyka i możesz pławić się w luksusach agencie 07. Jesteś największą szują w historii Polski, tak zostaniesz zapamiętany