Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Żeby było jasne nie może być żadnego wytworzonego z moim udziałem dokumentu dla SB ani ręcznie ani maszynowo .Nie może być podpisu mojego .Wyraziłem zgodę na wykorzystanie mojego udziału tylko do pomocy w określonych warunkach . Jeśli cokolwiek jest to zwrócę się po pomoc międzynarodową do wyjaśnienia .Pozbierano wszelkie możliwe moje rękopisy i z nich można wytworzyć wszystko .i podpisać wszystko
  • 144
@lechwalesa: Posłużmy się wyobrażnią: Papiery na Bolka istniały
od momentu ich sporządzenia w latach 1970 - 76. Kiszczak nie czeka trzydzieści parę lat lecz ujawnia je podczas strajku sierpniowego. Jaką drogę przebywają rozszarpane resztki Wałęsy za płot - dołem, czy górą? Kiszczak (czy tam ktoś inny) kwitów wówczas nie ujawnił.
DLACZEGO ? ......... Dlaczego pan wypożyczył z kancelarii teczkę IPN a później "wykastrował" kilka stron o sobie i nie zwrócił do
@lechwalesa: Panie Lechu.Zmieniasz pan wersje na wykopie jak leci. Za każdym razem słyszę inną wersję.Nic nie podpisywałem, fałszywki, własnoręczne notatki, wykradzione podczas rewizji SB w mieszkaniu. Ktoś zna całą prawdę i jeszcze żyje, ale nie ma odwagi się do czegoś przyznać.......................................... Obecnie obowiązuje następująca legenda. Lech Wałęsa napisał prywatną "relację z grudnia 1970 r." (wraz z nazwiskami) i schował ją do prywatnego biurka we własnym mieszkaniu. Być może nawet podpisał ją
@lechwalesa:

Na naszych oczach przeszłość ulega przekłamaniu, manipulacji, by ocalić prawdę ktoś musi zapytać o fakty, dopóki żyją jeszcze ich świadkowie. Lata wspólnej działalności nakładają na mnie obowiązek zadania kandydatowi na Prezydenta RP – LECHOWI Wałęsie kilku pytań. Oświadczam, że biorę pełną odpowiedzialność za treść tych pytań i zawarte w nich sugestie. Życzę sobie przeprowadzenia dowodu prawdy przed sądem.

1. Czy pamiętasz, jak w styczniu 1971r. przyznałeś, że na żądanie SB
@lechwalesa: Pan tego nie zrozumiesz ale inni powinni wiedzieć.W całej tej sprawie nie chodzi o pana tylko o fundamenty 3RP.
Jakim cudem miałoby sie cokolwiek udać w tej "wolnej" Polsce,skoro tu nawet biskupów nie możemy byc pewni?
Cała klasa polityczna,urzednicza,sadowa,służby specjalne,media-usiane sa tysiacami takich kretow jak Bolek.
Oni nadaja sobie medale,tytuły,honory,nagrody,lampasy generalskie.
Pisza o sobie lub o nich ksiazki.."Jak obaliem.." Jak walczylem.." "Warto byc przyzwoitym" Z dziejow honoru" itp,itd............. Pan ich
@lechwalesa: Panie Prezydencie, niech Pan wierzy, że są osoby, które naprawdę Pana szanują. Podziwiam Pana za bohaterstwo, za to co Pan zrobił dla Polski i Polaków...opluwacze wszędzie są. Życzę Panu Prezydentowi zdrowia i wszystkiego najlepszego. Najważniejsze jest żeby się nie przejmować tym co wypisują i chcą Panu udowodnić...bo to co chcą zrobić to jakaś zemsta, pomówienia i bezpodstawne oskarżenia. Nie chce mieszać w to polityki ale kto wie czy czasem to
@lechwalesa: On nie miał łatwego życia ? Nawiązując do internowania Wałęsy w Arłamowie w Bieszczadach, to trzeba zasygnalizować, iż w zaistniałej sytuacji cieszył się on podejrzanie wyjątkowymi przywilejami. Jakby się znalazł niemal w złotej klatce. Z dokumentów, jakie są w posiadaniu Instytutu Pamięci Narodowej, można się dowiedzieć między innymi o tym, że żona Wałęsy miała możliwość odwiedzania go z dziećmi w dowolnym terminie. Koszty pobytu rodziny pokrywało państwo. Wałęsa mógł uprawiać