Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Wstyd na cały świat po prostu wstyd , Jak można zdyskredytować 25 lat Polskiej demokracji jak mozna używać Kwitów Kiszczaka żeby podważać osiągniecia Polski po 25 latach. Jedno trzeba wiedzieć że nawet jeśli to prawda o L.Wałesie to trzeba wiedzieć że L.Wałesa sie wyrwał z tego sytuacja byla beznadziejna gdyby było to takie obciazajace L Wałesa by sie ugiał nie zrobił tego jak mozna tak opluc człowieka który Swoimi czynami potwierdził że wytrzymal nie dał sie. Mówimy o latach 70-76 a gdzie lata 80? to wszystko potem. Patrzmy na fakty kiedy L Wałesa był samotny kiedy było najgorzej nie ugiął sie. poświecił wszystko Jeszcze raz kurde wstyd Wstyd mi za naród.Jakim jesteśmy narodem zawistnym pełnym wewnetrznej wojny . Narodem który od lat historia rozlicza tak samo, sami sie rujnujemy tracimy niepodleglośc pózniej dostajemy szanse zeby sie zjednoczyc ale niestety polskość w złym tego slowa znaczeniu zawsze wychodzi i historia zatacza kolo od setek lat . nie potrafimy sie nauczyć zawsze pojawi sie ktos kto zasieje zamet i polak polakowi wilkiem .Do kogo mamy miec pretensje? Tylko do samych siebie z bohaterow robimy najgorszych zbrodniarzy , a innych niezasłuzenie wychwalamy pod niebiosa. Panie Lechu powiem tak , łatwo jest wydawać wyroki jak nie ma sie zasług na Swoim koncie. Mój dziadek w roku 70 w Gdyni pracował w stoczni w grudniu 70 został postrzelony przes Zomo do dzis dnia ma kule w nodze i powiem Panu to co on prosił aby przekazać. Niech sie Pan trzyma bo Sb zza grobu nadal próbuje Pana zniszczyć mój dziadek nigdy kamieniem w Pana nie rzuci. Życze dużo zdrowia siły i wytrwałości