Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: O Lesze już nie śpi.

Nasz Leszke Śmieszke, chłopak wesoły.
Na balu elit może w Miami, wśród ptaków śpiewu i morskich fali.
Swoje ciało na słońce wystawia i cygaro pali.
Leżąc pod palmami raczy się kokosami.
I pije drinki nasz leszke mirkowy chłopak owocowy.
Dzień się zaczyna fale cicho pieszczą piasek na plaży.
A Leszke myśli co by tu za imbe odstawić.
@DelPiedro: A chrzań jego przyznanie, po co ci to? W więzieniach przecież też są sami niewinni, a to ten sam sort... Ja w ogóle nie wiem czego on od nas chce? Niech idzie się przytulić do Michnika, czy Olejnik i da nam wreszcie spokój. Przecież my nie mamy z nim o czym gadać. Piotrowska mu wczoraj kadziła, prawie jak zakochana małolata... Komor pięknie go docenił, no cała śmietanka go podziwia, a
@p3p3: Nie może być równych i równiejszych. "Nawet pan nie pomyśl kiedykolwiek, że Wałęsa mógł być po tamtej stronie, że Wałęsa mógł być agentem. Pomyślenie jest zbrodnią wobec mnie." Te słowa Lecha Wałęsy skierowane do Grzegorza Brauna dobrze oddają sposób myślenia byłego prezydenta. Uważa siebie za nietykalnego. Najwyższy czas to zmienić.
@jas06: Wiesz ja to widzę trochę inaczej... Przede wszystkim nie czaję do kogo on mówi. Przecież od ponad dwudziestu lat wszyscy zainteresowani wiedzą, że wałęsa donosił My wiemy, lewaki wiedzą i sam Wałęsa oczywiście też wie. Co więcej on wie, że my wiemy. No to ja się pytam tego człowieka, do kogo on kieruje swój bełkot? Przecież już jego popleczników trafia szlag od tej schizofrenii, np. Piotrowska: "Panie Prezydencie, rozumiem emocje,
@jas06: Człowieku zastanów się .Stałem od grudnia 1970 r właściwie na czele walki w koncepcji że to przez Związki Zawodowe dojdziemy do wolności .To była moja i tylko moja koncepcja i ja ją realizowałem .

Miałem dwie możliwe drogę realizacji , radykalną , organizować się , ale bez rozmów i dyskusji z władzą , a szczególnie bez kontaktów z aparatem represji i czekać na wielki wybuch i zmieść tą władzę .
Wybrałem i realizowałem z całkowitym oddaniem właśnie tą koncepcje .Może była błędna ,ale ta i ta pierwsza koncepcja , w ogóle nie przewidywała możliwego przejścia na stronę komunistyczną , czy działania agenturalnego .


@lechwalesa: A więc jak sam pan napisał jeżeli pierwsza "koncepcja" ( ͡ ͜ʖ ͡) nie przewidywała przejścia na stronę komunistyczną i działania agenturalnego, to wykorzystał pan tą drugą i bardzo pewnie, olewając kolegów
@lechwalesa: Jednym z przekleństw naszego życia, jednym z przekleństw naszego budownictwa państwowego jest to, żeśmy się podzielili na kilka rodzajów Polaków, że mówimy jednym polskim językiem, a inaczej nawet słowa polskie rozumiemy, żeśmy wychowali wśród siebie Polaków różnych gatunków, Polaków z trudnością się porozumiewających, Polaków tak przyzwyczajonych do życia według obcych szablonów, według obcych narzuconych sposobów życia i metod postępowania, żeśmy prawie za swoje je uznali, że wyrzec się ich z
@DelPiedro: @p3p3: Człowieku zastanów się .Stałem od grudnia 1970 r właściwie na czele walki w koncepcji że to przez Związki Zawodowe dojdziemy do wolności .To była moja i tylko moja koncepcja i ja ją realizowałem .

Miałem dwie możliwe drogę realizacji , radykalną , organizować się , ale bez rozmów i dyskusji z władzą , a szczególnie bez kontaktów z aparatem represji i czekać na wielki wybuch i zmieść tą
@dadeg: Szanuję za poglądy, ale nie zmienia to faktu, że aby nasza ojczyzna była "wielka" należy prowadzić politykę i budować państwo oparte na prawdzie, a nie na kłamstwie i współpracy z obcą agenturą. Pozdrawiam.