Wpis z mikrobloga

Kombinowałem różne opcje i warianty aby sprawdzić skąd się bierze u mnie kara przekraczania prędkości. Sprawdzałem rózne opcje połączenia symulatora z FSA i nic się nie zmieniło, uruchamiałem programy jako administrator i również bez zmian. Jest natomiast jedna kwestia, która mnie zastanawia. W raporcie lotu z czarnej skrzynki nie ma żadnych danych. Tak jakby program w ogóle tego nie zczytywał, a u wszystkich użytkowników FSXa czy P3D są pokazane wszystkie wykresy. Na logikę wywnioskowałem, że z tego powodu mogę dostawać kary ponieważ program nie zczytuje wszystkich informacji o moim locie. Pytanie teraz jak doprowadzić do porządku połączenie FSA z X-plane10.
#mirkoairlines
  • 5
@sumek182: Tak. Ponad tydzień temu jakoś napisałem ci identyczne swoje spostrzeżenia na ten temat pod jednym z twoich komentarzy:P

"Hej. Zauważyłem, że FSA w ogóle nie ściąga danych dotyczących twojej prędkości i wysokości co widać doskonale w informacjach szczegółowych na temat twoich i brata lotów podanych na stronie. powiedz mi, wchodziłeś w opcje programu FsAirlines? Tam z tego co widziałem można wybrać wtyczkę łączącą symulator z serwisem. Są FSUIPC i SimConnect
@sumek182: Zresztą kurde. 5 minut szukania po necie i masz:

If you use the 32 bit version of X-Plane9/10, you can use regular version of fsairlines plugin from their website.
But if you use 64 bit version, so it is problem. Fsairlines doesn't supply the 64 bit version of their clients/plugins.
But the working way there is.
Use XPUIPC, and native fsairlines client.

Wniosek z tego taki jak widać. Zapewne masz