Wpis z mikrobloga

@Dezynwoltura: Poproszę tą pastę na PW ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@bimbadil: W miarę możliwości podawaj szczegóły. Do tej pory zlewałem takich ciepłym moczem, ale gdyby pojawiła się instrukcja jak szybko wykończyć takiego cwaniaka to uratujesz tym dupę wielu wykopowiczom, a mi dasz motywację do koszenia tego gówna.
@bimbadil: mamy 3:52, właśnie skończyłem czytać całą historię i mam jeden wniosek - znam to uczucie, kiedy po 'walce', w której przeciwnik po zwycięstwie okazałby się bezwzględny, ale przegrywa i zaczyna skomleć, bo wie, że wszystko teraz zależy od ciebie i twojej łaski. Będzie wymyślał o długach w ZUSie, zniszczonym życiu ojca, jutro pewnie babcia mu w tej historii umrze.
Pamiętaj - #!$%@? przeszedł i gdzieś tam w głębi przebija się
@bimbadil: napisałem do Ciebie w znalezisku, ale napiszę jeszcze raz tutaj - nie odpuszczaj kolesiowi. Jak już ktoś to ujął wcześniej, typ był wobec Ciebie bezwzględny gdy myślał, że ma Cię w garści, chciał Cię #!$%@?ć bez mrugnięcia okiem. Myślał że trafił na frajera, najpierw taki spoko w rozmowie na wykopie a potem leci po całości i po Twojej siostrze i straszy kodeksami. Ja sam nienawidzę takich cwaniaczków, bo gość celowo