Wpis z mikrobloga

Rodacy!

Wyobraźcie sobie taką sytuację - okazuję się, że faktycznie Bolek mówi prawdę. Wrobili go w niezwykle profesjonalny sposób. W taki, jakim chcielibyśmy aby władały nasze służby, ale ich o to nie posądzamy. Ja doskonale rozumiem, że każdy już zdanie ma, a jego zdanie jest najswojsze, bo też jestem Polakiem, ale fakt zaistniał - międzynarodowy zespół naukowców: historyków, grafologów, czy innych ktosiów (niechaj każdy sobie dobierze kogo pragnie, bo, jak to zapewne błędnie mawiają, ludziom nigdy nie dogodzi), którzy są w stanie was do czegoś przekonać (o ile istnieje jakikolwiek strażnik waszego ego), stwierdza stwierdzenie: Szanowni Państwo! Po zapoznaniu się z materiałem dowodowym, jesteśmy zgodni co do stwierdzenia, że poza zaskakującą głupotą nie ma w nim winy.

Co wtedy? Prawdopodobnie cześć społeczeństwa popełni makabryczne samobójstwo, a reszcie zaskoczenie urwie głowy i zacznie wyjadać oczodoły aż, jeżeli będą akurat siedzieć na kwitnącej łące, zabrzmi warkot pięści bijących w zagłębie ich potylicy na kwitnącej łące. Pół Polski poniesie śmierć swoich poglądów. Ciekawe, nota bene, czy istnieją jeszcze osoby, którym wiadomość o tym, że Lech Wałęsa naprawdę donosił, zaskoczenie zrobi to samo?

Dla was specjalnie przeto, spreparowałem zabawę przecie właśnie! Tą samą, w którą sam właśnie zagrałem.

Drodzy wierzący w pana Lecha Wałęsę, zapraszam [bardzo grzecznie zresztą (że pozwolę sobie siebie docenić), jak na czasy szerzącej się wszechobecnie (że pozwolę sobie zauważyć) bezmyślnej agresji] do wyobrażenia sobie świata, którym drugie pół Polski żyje na co dzień.

Zachęcam do robienia tego częściej wszystkich Polaków, bo to stu dwudziesto trzy letnie nasze rozstanie, trwa nadal, a czasy idą naprawdę niepewne.

#walesacontent #polityka #polskimajdan #polaccy #kwitnacalaka