Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: TO SĄ NASI BOHATEROWIE ! A NIE ZDRAJCY (ZAROZUMIAŁE PRZYGŁUPY, CHAMY I ANALFABECI), KTÓRZY SPRZEDAJĄ SWOJĄ MATKĘ OJCZYZNĘ ZA PIENIĄDZE, KARIERĘ I SŁAWĘ !
/NA MARGINESIE, MÓJ Ś.P. OJCIEC TEŻ BYŁ OD 1990 W ZWPOS ......../
http://niezalezna.pl/76703-wzruszajaca-postawa-zolnierza-wykletego-skromnoscia-moglby-obdzielic-kilka-osob
Pobierz grzewik - @lechwalesa: TO SĄ NASI BOHATEROWIE ! A NIE ZDRAJCY (ZAROZUMIAŁE PRZYGŁUPY,...
źródło: comment_Zp6yZOLJdwL4VVtsO32kjWrtjfY8JK0A.jpg
@lechwalesa: Tak , to "więzienie" w Arłamowie tak go zmieniło. Mówił o tym strasznym więzieniu następująco :

"Nie ukrywa: wtedy, w 1982 r., był traktowany dobrze, jadł najlepsze potrawy i pił najlepsze trunki. W książce "Droga nadziei" opowiada: "Kuchnia była luksusowa. Stawiali masę dobrych rzeczy i patrzyli, co ja najbardziej lubię, i wtedy podawali to tak długo, aż znielubiłem (…). Wątróbka? To codziennie przez miesiąc była wątróbka oprócz normalnego obfitego jedzenia.
Pobierz TW-LOLEK - @lechwalesa: Tak , to "więzienie" w Arłamowie tak go zmieniło. Mówił o tym...
źródło: comment_p6xIGSTzYPe0rujzRj22nzQwQcOYz0kE.jpg
@lechwalesa:
Piękne fotki. Ślicznie tam.
Jazda na basen natychmiast!, a nie tylko na tym zakichanym internecie siedzieć - no rusz się Lechu!!!
Odpocząć. Zrelaksować się. Dotlenić.

Trochę poczytałem materiały. No niestety sporo odręcznych potwierdzeń.... Grafolog będzie konieczny najlepiej niezależny. Prof. Cęnckiewicz ma już na pewno z dziesięciu jak mniemam...

Trochę raportów Graczyka i tych innych też poczytałem... oj oj oj...
Ale nie wszystko, no nie mam czasu... Ale widać, że tam
@lechwalesa: Panie Prezydencie! Nawet pospólstwo ma już na tyle szeroki obraz sytuacji, że Panu nie wierzy. *Teraz* jest najlepsza chwila, żeby się przyznać. Wyjdzie Pan na tym na pewno lepiej, niż gdyby miałby się Pan nie przyznać i zgnić na śmietniku historii nie tylko jako konfident, ale i tchórz. Korona Panu z głowy spadła już w 92 roku (choć wg "opinii publicznej" dopiero teraz), więc nie ma Pan nic do stracenia.
@TW-LOLEK: wiesz Pan, co to znaczy łamanie człowieka na Łubiance w Moskwie za pomocą rosołu z makaronem w eleganckiej miseczce? to Pan doczytaj metody SB, dobrych uczniów Moskwy, choćby jedna lektura Sołżenicyna. A potem siadaj do komentowania w pełnej świadomości.
@gizela-abuk: Znam wszystko co napisał Sołżenicyn. Ale nie pisał że ci na Łubiance tyli po 16 kg, mieli pełne lodówki i rodzina widziała ich kiedy chciała. Pisał że razczej z tej Łubianki nie wychodzili. A jak już to zakładnikiem był ktoś z rodziny.
Także Pan się trochę dokształć , może nie tylko byłym KGBstom Sołżenicynem.