Wpis z mikrobloga

Mirki pewnie pamiętacie wpis jednego mirka sprzed kilku dni:
[opis odnośnika](http://www.wykop.pl/wpis/16640875/uwaga-uwaga-wydaje-ci-sie-ze-twoje-zycie-jest-#!$%@?/)

Otóż powżyszy rekin biznesu publicznie obrażał innego użytkownika, ujawniał prywatne wiadomości nie wymazując nawet nazwy użytkownika itp, itd... Co więcej @audiokoks próbował sprzedać w pół żywego IP5S za oszałamiającą kwotę 1200zł, w zarzekąc się, że nie sprzeda nic taniej, znacie ten typ ogłoszeń "JEŻELI SIE NIE PODOBA CENA PROSZE SE KUPIC NOWEGO", a tam gościu miał konkretnego kupującego na bardzo dobrą stawkę. Miraski oczywiście autora postu zasypały gradem plusów, bo przecież z nich to też tacy wielcy handlarze, naoglądali się Discovery i tanio skóry nie sprzedadzą!

Żeby nie było, że przedstawiam puste słowa bez pokrycia, oto Iphone jaki udało mi się kupić wczorajszego dnia (po 3 próbach negocacji w innych ogłoszeniach), telefon wystawiony za 999zl, zadzwoniłem, pogadałem, przedstawiłem konkretną ofertę na 800zł i wieczorem telefon był już zakupiony z odbiorem osobisym (stan bdb z papierami), Pani bardzo miła, zadowolona że telefon odebrałem osobiście bo miała już chętnych ale telefon musiała by go wysłać.

#januszebiznesu #januszeolx #cebuladeals
PanMihau - Mirki pewnie pamiętacie wpis jednego mirka sprzed kilku dni:
opis odnośni...

źródło: comment_EGhpjrRlcyRE9xpuWfK3rNvvK3DlrMVA.jpg

Pobierz
  • 27
za tyle pieniędzy można dostać naprawdę dobrego i przede wszystkim nowego chińczyka, fullHD IPS, 55k punktów w antutu, genialny system z rootem, #!$%@? czujników wszelkiej maści, wszystkie częstotliwości 4G...

...ale nie, ludzie wolą używane ajfony sprzed #!$%@? trzech lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@testuje: no wiadomo, że to strasznie nierzetelne jest (taki najnowszy iphone 6s ma 130k punktów, a przecież nie wzięli pod uwagę niskiej rozdzielczości), ale nie znam lepszego testu dla procesora i grafiki w smartphonach, a ty?
@kretyn: nie chce sie wdawac w duskusje iso vs android bo sam wybieram androida. Ale #!$%@? mnie strzela jak widze podzesply ios i mojego androida a moj sie potrafi przywiesci a tamten nie, powinni zoptymalizowac system a nie bazowac na tym zeby dowalic 8gb ram to bedzie mozna miec 10 apek w pamieci i przelaczac sie miedzy nimi bez zwiech.
@sonyman: Różnica jest taka, że Apple robi swój system i swój telefon czyli hardware jest zrobiony pod software i na odwrót. Telefony pod Androida są robione przez setki jeżeli nie dziesiątki firm i jest ich wiele tysięcy modeli, więc nie da się zoptymalizować androida za bardzo :/