Wpis z mikrobloga

no nieźle od samego rana.Dziewczyna w mcdonald na okko 25lat może,ale przez swoją tusze wyglądająca 10lat starzej #!$%@?ła mnie...Jak do tego doszło?Pierwszy raz tam poszedłem od kilku lat przed pracą,ogólnie nie jadam śmieci i nie lubie patrzeć się na grubasów,ale dzis cos we mnie pękło.O tej godzinie podają jakieś zestawy śniadaniowe z jajkiem,serio słabe nie polecam.No i tak sobie jest,zazwyczaj sie nie patrze na innych,zresztą były z 2osoby może przy kasie.Moją uwagę zwróciła godzilla w kącie.Dziewuszysko dupskiem mogłoby siedziec na 2-3krzesłach.Spojrzałem tylko na jej kuwete na której były z 4zestawy,bo przed nią była kolejna (zarcie nie miescilo sie na jednej).Nawet miała obok siebie cole 2litrową.No,ale spojrzałem się w jej stronę bo usłyszałem co# w stylu płaczu (zarzynanego prosiaka bardziej).Wykop nauczył mnie żeby do takich spraw nie podchodzic obojętnie,zresztą 1raz byłem w mcdonald i taka sytuacja?To nie mogl byc przypadek.Podszedlwm do niej z zapytaniem ,,przeprepraszam panią nic pani nie jest"? Ta spojrzała się spode łba,wtedy zdałem sobie sprawę,że opowiesci o 3podródkach wcale nie były bujdą w internecie.Odpowiedziała ,,spojrz jak wyglądam i zaczela ryczec".Dosiadłem się do stolika i mówię żeby przestała tyle żreć to przestanie wyglądać jak maciora (wszystko w formie zartu zeby wjechac na ambicje).I tutaj zaczyna się akcja.Babsztyl dostał #!$%@? szału.Wpierw wydała z siebie jakis #!$%@? okrzyk bojowy amazonek ,,AAAAAA'' po czym #!$%@?ła stołem do góry z 2 zestawami,które już zjadła.Próbowałem powiedzieć,że był to zart,ale ona mnie,faceta 85kg #!$%@?ęła w mcdonald niczym szmacianą lalką w kierunku szyby przez,którą się przebiłem zresztą.Wszystko jest uwiecznione na kamerach,czekam na policje z moim rozowympaskiem.Okoliczni tez potwierdzą co się stało.Ciekawe co miałem zrobić,babka #!$%@?ła.Jakby ktoś widział blondyne obciętą, na krótko jak feministki 170-200kg wagi w #warszawa proszę zgłosić na policje.Nie wiem czemu dla niektorych było to zabawne,ale babka za złamane żebro będzie płacic i pojdzie do pierdla #mcdonald #poszukiwana #grubas #chamstwo
  • 29