Wpis z mikrobloga

@widofmaker: ale się wkur.... za godzinę będę próbował instalować Windowsa z płyty jak skocze do znajomego bo ma czysty obraz z MS i dam znać czy się udało, a Windows ponoć był kupowany w komputroniku ...
@raizo: chociaz w sumie to sprobuj DVD :) CMOS w zaleznosci od producenta laaptopa jest albo zaraz pod tylnia pokrywa albo pod klawiatura. Jezeli nie wiesz dokladnie gdzie jest ona umieszczona to nie ma sensu rozbierac go bez potrzeby. Droga eliminacji latwiej jest znalesc dokladny problem uzywajac DVD :)
@widofmaker: no właśnie tak myślałem, a rozbierać go nie chce bo nie wiem czy później uznali by gwarancje, a jak się nie uda to będę go próbował wymienic za dopłatą do lapka z windowsem i będzie bez problemu ...
@nototaku: zgadza sie, ale coś mi się wydaje że problem był z botowaniem bo z płyty też nie chciał zainstalować, dopiero poszło gdy wybrałem nagrywarke, ale z dopiskiem UEFI
@widofmaker: w końcu poszło, ale to nie wina pendrajwa, tylko coś nie tak z botowanie było, udało się dopiero z płyty za którymś razem gdy wybrałem botowanie z dvd, ale z dopiskiem UEFI