Wpis z mikrobloga

@sarmat123: okolice 1500 to absolutne minumum, ale za to dostaniesz rower, w który w następnych latach będziesz musiał włożyć drugie albo i trzecie tyle, bo komponenty entry-level potrafią nawet niedzielnego rowerzystę do pasji doprowadzić.
@sarmat123: ten lazaro co podałeś link lepszy w krossach jak już to raczej polecałbym coś z modelu level A też duże rowery dla wysokich ludzi koła 21'. Ja mam od czerwca zeszłego roku lazaro integral v2 ten model jest na v-brake'ach a nie na tarczowych hamulcach i naprawdę świetnie się jeździ. Mam 190 cm wzrostu i brałem ramę 21' więc tą największą. Jedyna wada tego roweru dla mnie to w lato
@sarmat123: jak mnie to irytuje. Cokolwiek, chcesz sobie kupić i zapytasz mirków, to zaraz znajdzie się 10 którzy powiedzą że "Paaanie nie za takie piniądze" dołóż jeszcze 2 x tyle żeby kupić super carbo alu x3000 pro all terrain type xtv300 i jeszcze wymień łańcuch bo ten montowany fabrycznie przy przeciążeniu 4 g się wygina... . Kur*a. Potem postaw taki rower w pokoju zrób zdjęcie i nie jeździj bo szkoda...
Do
@selekcjoner541: Selekcjoner, a mógłbyś mi coś powiedzieź o tej firmie Lazaro ? Bo ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje o niej, a np na stonce mudserwis.pl można kupić rower tej samej klasy firmy Kross, tylko np rocznik 2014. Rozmawiałem z kumplem, który ma jakąś wiedze na ten temat i nic mu o Lazaro nie wiadomo i namawia mnie jednak na Krossa
@sarmat123: Jest to Polska firma która składa te rowery pod Rzeszowem w 2015 roku rozszerzyli ilość punktów serwisowych i teraz w większych miejscowościach są punkty które z tą marką współpracują. Nie jest to tak znana i duża firma jak Kross dlatego ludzie jej nie kojarzą ale też z tego powodu są wstanie dać naprawdę dobre ceny i dobre części. Poczytaj na Allegro stronę o mnie tej firmy tam też więc info.