Wpis z mikrobloga

No więc chciałbym podzielić się opinią na temat sklepu CCC i butów Lasockiego.
Pewnego razu kupiłem buty za 300 cebulaków, ładne, ze skóry, nawet w miarę eleganckie, no i polskie.
Jednakże rozczarowałem się, gdy po 6 dniach używania zaczęły się rozklejać. Oddałem je szybko do naprawy, licząc, że maksymalnie po 2 tygodniach będę miał je u siebie - nic bardziej mylnego CCC (Pasaż Grunwaldzki, Wrocław) poleciało tak mega w kulki, że nie naprawili mi tego, chociaż napisane na protokole było, że wada została naprawiona, kazali pisać odwołanie - tak też zrobiłem, czekam kolejne 2 tygodnie i co? to samo - kazali pisać kolejne odwołanie, bo zwrot kasy się nie należy, bo "ciągle jest to ta sama usterka"... okej, napisałem - naprawili ! Uradowany założyłem buty, pochodziłem kolejny tydzień i co? To samo... Buty ponownie zaczęły się rozklejać... Oczywiście zostały kolejny raz oddane na gwarancje bez zezwolenia na naprawę i wymianę na nowe - bo już nie mam sił na tą firmę i ten sklep, panie, które są niemiłe itd. itd.
Jutro jadę odebrać moją cebulę, mam nadzieję, że bez większego problemu dostanę ją z powrotem do portfela.

Dlatego nie polecam, but im w tyłek. ( ͡° ʖ̯ ͡°). Teraz mogę usunąć, dzięki.

#oswiadczenie #kupujzwykopem
  • 10
  • Odpowiedz
@simargl_: Lasocki jest w #!$%@? przereklamowany. Ja kupiłem za ~250 pln i tak samo po trzech - czterech noszeniach już były mocne ślady zużycia + rozklejenia.
  • Odpowiedz
@simargl_: czytałam kiedyś nie wiem czy prawada że polityka firmy polega na tym zeby kazdy sklep odrzucal jak najwiecej reklmacji , reklamację typu sklejanie sa robione na sklepie przez sprzedawce osobę za to odpowiedzialną formy odrzucania reklamacji znajdują sie na komputerze spisanie w kolejności alfabetycznej
  • Odpowiedz
  • 0
@arisuss: całkiem możliwe, ale jeżeli nie dostanę pieniędzy to będzie rozmowa z kierownikiem, a ja to nie pomoże to najpierw postraszymy pismem do obrońcy praw konsumenta, a jak to nie pomoże to rzeczywiście je napisze
  • Odpowiedz