Wpis z mikrobloga

@Hyakinthos: Jak bez sensu? Najwidoczniej nie widzę tych promocji bo takich debili spamujących tymi promocjami mam po blokowanych. Ten Tag nie służy do dzielenia się promocjami tylko jak nazwa wskazuje CEBULĄ! Czyli obniżką o min -75%
@Krs90: ja mam ciepłe i lepiej wyglądają niż te poprzednie które też mam - nawet wygodne na taka pogoda zmienna całkiem fajne zwlaszcza za 40zl - ja kupilme za 60 chyba
@MichalQ20: ogarnij się człowieku, dobra cebula
gość dzieli sie, choć wszedzie pełno gówno wpisów a ty nie majac racji buntujesz sie
i w przypadku decathlonu, tak, prawdziwa cena przed promocją jest prawdziwa
@gorush: nie no tych nie zamawiam, ale zgubiłem swoje zimowe no i ktoś wrzucał tutaj to mówie kupie(od razu 2 pary, bo ziomek też chciał) ( ͡° ͜ʖ ͡°) i fajnie sie spisują, tylko
@Krs90: Kupione w ostatniej promo gdzieś z 2 miechy temu za 60zł z kurierem do domu. Jak za jeszcze 20 zł taniej to polecam. Super ciepłe i wygodne butki. Brać z kurierem do domu i się cieszyć. Pewnie już nie tej zimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MichalQ20: Ty dalej swoje, a sam wiesz, że źle pouczasz tagowania. Powtarzam - pokaż zimowe buty z metalowymi sprzączkami i kożuszkiem z dostawą kurierem do domu za 40zł to zwrócę ci honor. Na tą chwilę robisz gównoburzę, sam nie wiedząc dlaczego.

Powtarzam znowu - walcz z debilami używającymi tagu #cebuladeals codziennie bez sensu kompletnie, a nie z autorem tego zajebistego znaleziska. Wiem, że trudno dumnemu Polakowi przyznać się do błędu, ale
@Krs90: ja za 60 zł kupiłem.
@Krawcowy: ciepłe, nie przemakają, dobrze się chodzi ale trochę zawyżona rozmiarówka. Jakby ktoś nosił skarpety góralskie zajebiście grube to są dobre.
Za 40 zł to warto choćby już miało śniegu do końca roku nie być.